+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Clarion Grandhotel

Klíčová slova: Hotel,Clarion,Grandhotel,Zlatý,Lev,

E-mail: Hotel-Liberec-Zlaty-Lev@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 22. ?ervence 2009

Popis: Grand restaurant Zlatý Lev 80 míst, 11.00 - 23.00, gastronomické speciality české a mezinárodní kuchyně, moravská a česká vína, atmosféra doplněná pianem. Restaurant Anton nabízí speciality české kuchyně.

Web: www.hotel-zlaty-lev.cs-ubytovani.eu/Liberec.htm

Další související informace

Hotel Lesní Zámeček ubytování Loučná

Hotel,Lesní,Zámeček,ubytování,Loučná,Loucna,Lesni, – Hotel Lesní zámeček díky své horské poloze a modernímu vybavení nabízí ideální zázemí jak pro rodinnou rekreaci a individuální turistiku, tak pro pořádání lyžařských kurzů, seminářů a školení. V hotelu Lesní zámeček Vám zpříjemní chvíle sauna, solárium, horská kola, lyže a snowboardy nebo billiard.

Hotel Golden City ubytová

Hotel,Golden,City,ubytování,Praha,3-Žižkov,Praha, – Hotel Golden City je vhodný pro ochodní cesty, jelikož v hotelu se nachází Business apartmá s PC a internetem,ale i pro rodiny je připraveno speciální apartmá. Pokoje hotelu mají vlastní sociální zařízení, koupelnu se sprchou nebo vanou.

Hotel Sonáta ubytování Ma

Hotel,Sonáta,ubytování,Mariánské,Lázně,Marianske, – Vám nabízí jednolůžkové i dvojlůžkové pokoje, některé i s možností přistýlky. Hotel disponuje cca 80 lůžky ve 40 pokojích. V rodiném hotelu Sonáta s celoročním provozem se ani během pobytu nemusíte zříci komfortu, na který jste zvyklí.

Načítání trvalo 0.3677 sekund.