+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Colloseum - U Černé

Klíčová slova: Hotel Colloseum - U Černého Koníčka

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 12. kv?tna 2010

Popis: Budova hotelu Colloseum - Černý Koníček byla postavena již ve 13.století. <p> Recepce s nepřetržitou službou, prádelna, nekuřácké pokoje, telefon s přímou volbou, internetové wi-fi připojení, satelitní TV, garáž (za poplatek) nedaleko hotelu, směnárna, pobyt se zvířaty povolen, snídaně formou bufetu, zajištění transferů letiště-hotel-letiště.

Web: colloseum-hotel.hotel.cz/

Další související informace

Hotel Sněžník v Jílovém u Děčína

Hotel Sněžník,Jílové u – Hotel Sněžník v Jílové je vybaven 22 pokoji s možností přistýlky. Pokoje jsou účelně zařízeny moderním nábytkem, k dispozici na pokojích je rozhlas, TV a Sat. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem + WC. 1 pokoj je pro invalidní hosty s bezbariérovým přístupem a vybavením.Hotel je vybaven stylovou restaurací dále vinárnou a barem.

Hotel U Zlatého býka v Písku

Hotel U Zlatého býka,ubytování v – Hotel najdete v historickém centru města Písek, přímo naproti legendární Putimské bráně a v těsné blízkosti městských hradeb.Po rekonstrukci domu v r.2008 zde vzniklo 14 luxusně zařízených pokojů, které nabízejí celkem 25 lůžek. Pokoje mají vlastní soc. zařízení, TV SAT, WiFi a klimatizaci. .Příjemný pobyt umocňuje klidná lokalita, výhled na historické budovy a údolí s řekou Otavou. V přízemí hotelu je restaurace s výbornou tradicí a vyhlášenou kuchyní.

Hotel U Hraběnky

Hotel U Hraběnky, Restaurace, Bowling a Wellness – Hotel U Hraběnky je jediný čtyřhvězdičkový hotel v Telči. Nabízí vysoký standard ubytování a služeb a proto je oblíbeným a vyhledávaným místem mnoha známých osobností, které do &#8222;pohádkové&#8220; Telče zavítají. Nabízíme luxusní ubytování, bowling, wellness a stylová restaurace.

Načítání trvalo 2.9742 sekund.