+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Constans ubytování

Klíčová slova: Hotel,Constans,ubytování,Praha,1-Malá,Strana,Prah

E-mail: Hotel-Praha-Constans@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 10. listopadu 2010

Popis: Hotel Constans se nachází v oblasti Malé Strany pod Pražským Hradem, přímo v centru historické Prahy. Každý z hostů jistě ocení výhled na celou Malou Stranu, kostel sv. Mikuláše, Schwarzenberský palác nevyjímaje.

Web: www.hotel-constans-praha-1.abc-ubytovani.info/

Další související informace

Hotel U Jezulátka ubytová

Hotel,U,Jezulátka,ubytování,Praha,1-Malá,Strana,P – Hotel U Jezulátka nabízí ubytování v Praze v 6 luxusně vybavených dvoulůžkových pokojích. Ve vybavení je elegantní nábytek, plazmová TV/SAT, minibar a bezpečnostní schránka zaručují maximální komfort při vašem pobytu.

Hotel SAX ubytování Praha

Hotel,SAX,ubytování,Praha,1-Malá,Strana,Praha,1-M – Hotel nabízí ubytování v celkem 22 pokojích, většinou dvoulůžkových. Všechny jsou vybaveny klimatizací, sejfem LCD televizorem, DVD přehrávačem, notebookem s Wi-Fi připojením, mini barem, telefonem a dalšími zařízeními. Hotel nabízí pokoje Standard, de luxe, superior de luxe a suite. Po domluvě ubytujeme i Vašeho domácího mazlíčka.

Hotel Pinot ubytování Praha 1-Malá Strana

Hotel,Pinot,ubytování,Praha,1-Malá,Strana,Praha,1- – Hotel Pinot v Praze nabízí komfortní ubytování v nadstandartně vybavených pokojích s osobitým stylem a maximální péčí o hosty. Pro maximální spokojenost hostů hotel Pinot vytvořil 5 prostorných pokojů kategorie DE LUXE, situovaných v historické části

Načítání trvalo 0.4729 sekund.