+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Constans ubytování

Klíčová slova: Hotel,Constans,ubytování,Praha,1-Malá,Strana,Prah

E-mail: Hotel-Praha-Constans@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 10. listopadu 2010

Popis: Hotel Constans se nachází v oblasti Malé Strany pod Pražským Hradem, přímo v centru historické Prahy. Každý z hostů jistě ocení výhled na celou Malou Stranu, kostel sv. Mikuláše, Schwarzenberský palác nevyjímaje.

Web: www.hotel-constans-praha-1.abc-ubytovani.info/

Další související informace

Hotel Pension Prague City

Hotel,Pension,Prague,City,ubytování,Praha,3-Žižko – Všech 40 pokojů je vybaveno vlastní sprchou a záchodem, televizí se satelitem, noční lampičkou a podobných vybavením. Hotel Pension Prague City nabízí parkování ve vlastní garáži s kapacitou pro 8 automobilů.

Hotel Villa Milada ubytov

Hotel,Villa,Milada,ubytování,Praha,6-Dejvice,Prah – Hotel kromě standardních dvoulůžkových pokojů nabízí pokoje de luxe (junior suite) se sedací soupravou, dále jeden apartmán s velkou terasou a jeden Královský junior suite s krbem a masážní vanou Love Story v netradičně řešené koupelně (pokoj Royal suite).

Hotel Aton ubytování Prah

Hotel,Aton,ubytování,Praha,6-Břevnov,Praha,6-Brev – Hotelovým hostům je k dispozici miniposilovna, restaurace s možností stravování, recepce s prodejem cenin, suvenýrů a všeobecnými dopravními a kulturními informacemi. Úschova cenných předmětů. V hotelu je výtah. Domácí mazlíček může být po dohodě ubytován s Vámi. Nelze platit platebními kartami. K dispozici je nehlídané parkoviště.

Načítání trvalo 0.0851 sekund.