+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Cora ubytování Prah

Klíčová slova: Hotel,Cora,ubytování,Praha,4-Braník,Praha,4-Brani

E-mail: Hotel-Praha-Cora@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 30. ?ervence 2010

Popis: Hotel Cora nabízí ubytování v pěti dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a jednom apartmánu. Každý pokoj a apartmán je standardně vybavený a sociální zařízení s vanou nebo sprchovým koutem, vysoušečem vlasů je samozřejmostí. Na pokojích nechybí rovněž TV se SAT a připojením na internet a sejfem.

Web: www.hotel-cora-praha-4-branik.rs-ubytovani.eu/

Další související informace

Hotel Braník ubytování Pr

Hotel,Braník,ubytování,Praha,4-Braník,Praha,4-Bra – Hotel Braník se nachází na břehu řeky Vltavy, nedaleko centra Prahy, v městské části Praha 4 - Braník. V areálu hotelu je parkoviště pro osobní vozy i autobusy. Hotel nabízí veškeré stravovací služby v hotelových střediscích. Restaurace s celodenním provozem, vinárna s večerním provozem a v letních měsících zahradní restaurace s příjemným posezením pod vzrostlými kaštany. Hotel Braník poskytuje komfortní ubytování ve 26 pokojích s celkovou kapacitou 62 lůžky. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, minibarem, telefonem, barevnou televizí se satelitním a rozhlasovým přijímačem.V pokojích jednolůžkového typu je, je k dispozici pohodlné sofa. Některé dvoulůžkové pokoje mají vlastní balkónek a u některých třílůžkových pokojů je třetí postel oddělena zdí.V hotelu Braník hosté naleznou i stylovou restaurace, která je plně klimatizována. V ranních hodínách od 7:00 do 10:00 se podávají snídaně formou teplého a studeného bufetu. Během obědů si hosté mohou vybrat ze speciální nabídky hotových jídel. Jídelní lístek hostům nabídne vybírat z tradičních českých jídel, tak i z minutek. Součástí restaurace je salónek vybavený TV projektorem a flipchartem, který je možné využít pro různá školení a přednášky.

Hotel Royal Plaza ubytová

Hotel,Royal,Plaza,ubytování,Praha,2-Vinohrady,Pra – ROYAL PLAZA hotel je nově zrekonstruovaný hotel v centru Prahy - 101 m od Václavského náměstí a 100 m od Královských Vinohrad. Výhodou hotelu je jeho poloha, poblíž hotelu se nachází vše, co host potřebuje. každý si může vybrat, co ho v Praze zajímá a vše má na dosah.

Načítání trvalo 0.0617 sekund.