+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Curie ubytování Jác

Klíčová slova: Hotel,Curie,ubytování,Jáchymov,Jachymov,ubytovani

E-mail: Hotel-Jachymov-Curie@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 30. z??? 2010

Popis: Celková kapacita lázeňského hotelu Curie je 134 lůžek v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. 2 pokoje jsou bezbariérové. V pokojích je koupelna se sprchou, WC, televizor se satelitním příjmem, lednička, telefon a zabudovaný trezor.

Web: www.hotel-curie-jachymov.rs-ubytovani.eu/

Další související informace

Apartmány Jáchymov ubytování Jáchymov

Apartmány,Jáchymov,ubytování,Jáchymov,Jachymov,Jac – Dům má bezbariérový přístup a využití apartmánů je tak možné i pro zájemce s invalidními vozíky. Jedinou bariérou je nízký práh mezi chodbou a apartmánem. Celkem je ve 2 apartmánech možno ubytovat až 9 osob.

Hotel Lázeňský dům ASTORI

Hotel,Lázeňský,dům,ASTORIA,ubytování,Jáchymov,Jac – Lázeňský dům Astoria se nachází přímo v centru lázeňské části města Jáchymova. V roce 2002 prošel kompletní rekonstrukcí. Objekt ASTORIA vznikl spojením tří budov postavených na začátku 20. století - Seidel, Mariánský dům a Astoria. Dům má celkovou kapacitu 103 lůžek. Ubytovat se můžete lůžek v komfortně zařízených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, které jsou vybaveny koupelnou s WC, TV se satelitními programy, ledničkou a telefonem. Stravování hostů zajišťuje lázeňský dům Praha, popř. lázeňské sanatorium Curie, vzdálený asi 150 metrů. Snídaně jsou formou bufetu, oběd a večeře jako menu – výběr.

Načítání trvalo 0.3609 sekund.