+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Cyro Brno

Klíčová slova: hotel cyro, ubytování brno, volné pokoje,

E-mail: hotelcyro@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. listopadu 2009

Popis: Tříhvězdičkový hotel Cyro nabízí ubytování poblíž centra Brna. Prostorově a moderně zařízené pokoje, připojení na internet, snadné parkování, možnost rezervace pokojů. Všechny pokoje jsou vybaveny televizí, minibarem, telefonem, kuchyní a koupelnou.

Web: www.hotel-brno.in

Další související informace

Hotel Krušnohor v Ostrově nad Ohří

hotel, ubytování, Hotel Krušnohor, ubytování v – Hotel Krušnohor v Ostrově je nově zrekonstruovaný tříhvězdičkový hotel, který se nachází v České republice v její západní části v podhůří Krušných hor a je mezičlánkem mezi střediskem zimních sportů Božím Darem (15 km) a světoznámými lázněmi Karlovými Vary (7 km). Má 24 dvoulůžkových pokojů (s možností přistýlky), 2 jednolůžkové pokoje, 3 apartmány. Všechny pokoje jsou vybaveny samostatným příslušenstvím (WC, sprcha), televizí se satelitním příjmem, telefonem s přímou volbou a možností připojení k internetu (Wi - Fi).

Hotel Neruda v Praze

HOTEL NERUDA, ubytování v – Hotel Neruda nabízí ubytování hostům ve 42 pokojích, které jsou vybaveny klimatizací, koupelnou a WC, minibarem, bezpečnostní schránkou, telefonem, vysoušeč vlasů, pokojová služba, internetové připojení, satelitní televize. Domácí mazlíčci jsou vítáni. Ochutnejte v restauraci hotelu vybrané speciality mezinárodní i české kuchyně ve skvělém prostředí atria hotelu .. Parkování je v hotelu Neruda v Praze možné za poplatek.

Hotel Hvězda v Kroměříži

Hotel Hvězda, ubytování – Dvouhvězdičkový Hotel Hvězda se nachází v Kroměříži. Toto město je doslova protknuté historickými památkami. Jejich obdivovatelé se tu rozhodně nebudou nudit. V hotelu se hosté mohou ubytovat v moderních dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Za poplatek se tu lze ubytovat i s domácím mazlíčkem. Součástí hotelu je restaurace, diskotéka i zasedací prostory, které je možné zamluvit pro soukromé a především firemní akce.Řidiči mají zdarma k dispozici velké parkoviště přímo u objektu, které je vhodné jak pro osobní auta, tak pro autobusy.

Načítání trvalo 0.0835 sekund.