+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel DALIBOR - Kongresov

Klíčová slova: Hotel DALIBOR - Kongresové centrum Litomyšl

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 14. ?nora 2011

Popis: Hotel Dalibor poskytuje svým hostům komplexní ubytovací i stravovací služby. Celková ubytovací kapacita Hotelu Dalibor je 120 lůžek v 50 pokojích s jedním, dvěma či třemi lůžky. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (WC a sprcha nebo koupelna s vanou) a telefonem. Většina pokojů je vybavena televizorem. V naší nabídce je také několik nadstandardních pokojů a jeden representativní apartmán, které mají dvojnásobnou podlahovou plochu, lepší vybavení, a dvě koupelny. V nonstop recepci Hotelu Dalibor lze koupit základní hygienické prostředky, cigarety, pohledy se známkami a občerstvení. V budově hotelu jsou v samostatných provozovnách poskytovány masážní a kadeřnické služby. V recepci hotelu Vám poskytneme informace o dalších zajímavých místech ve městě i blízkém okolí (do 20-ti km) a podle Vašich požadavků zajistíme vstup na různá sportoviště (tenisové kurty, tenisová hala, bowling, squash a další), sjednáme vyjížďky na koních či projížďky v kočárech, nebo podáme informace o kulturních programech ve městě. Pro cykloturisty máme připraven zabezpečený prostor v budově hotelu pro uskladnění jízdních kol. Mezi další služby patří služby administrativního charakteru jako kopírování a posílání faxů.

Web: hotel-dalibor.hotel.cz/

Další související informace

Relax Hotel Eufória

Relax Hotel Eufória – Svým tvarem Relax Hotel Eufória kopíruje horské štíty v pozadí a je tak přirozeně zakomponovaný do okolní krajiny. Hotel nabízí možnost strávit příjemný pobyt v krásném a čistém tatranském prostředí spolu se širokým rozsahem poskytovaných služeb. Fitness centrum, sauna, solárium, whirlpool, tenisový kurt, stolní tenis, stolní fotbal, půjčovna kol, rehabilitační centrum a služby non-stop recepce jistě uspokojí náročné hosty všech věkových kategorií.

Hotel Palace Grand - Kúpe

Hotel Palace Grand - Kúpele Nový Smokovec – Hosté Hotelu Palace Grand si mohou užít luxus nově otevřeného hotelu. Z většiny pokojů je neopakovatelný výhled přímo na Lomnický Štít. Hotel je přímo spojen s tenisovou halou, bowlingem a moderně vybaveným fitness centrem. Standardně mohou hosté využívat bazén, rikočet a různé procedury v rámci lázeňského komplexu a kosmetických služeb. Pro děti je připraven dětský koutek. Hotel zajišťuje mnoho dalších doplňkových služeb např. směnárnu, úschovnu cenných předmětů, sekretářské služby aj.

Hotel Mezní louka - České

Hotel Mezní louka - České Švýcarsko – Hotel leží v samém srdci národního parku České Švýcarsko. Byl postaven již v 19. století, ale po nedávné rekonstrukci poskytuje i nejmodernější služby jako bowling, solárium, whirpool nebo tropický déšť. Nabízíme vám příjemné ubytování v jedno i dvoulůžkových pokojích nebo ve dvou prostornějších apartmánech.

Načítání trvalo 3.1164 sekund.