+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Danubia Gate

Klíčová slova: Hotel Danubia Gate

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 5. ?ervna 2010

Popis: Hotel DANUBIA GATE je malý *** hotel v centre Bratislavy, orientovaný na poskytovanie komplexného balíka služieb pre business a obchodnú klientelu. Je zaujímavý svojím moderným, avšak vkusne a elegantne riešeným interiérom s výbornými službami. Ubytovacia kapacita hotela je 45 lôžok, pričom disponujeme jednolôžkovými izbami, dvojlôžkovými izbami, ako aj DE LUXE izbami.

Web: hotel-danubia-gate.hotely24.sk/ubytovani/

Další související informace

Golden Fish Hotel Apartme

Golden Fish Hotel Apartments, hotel, ubytovani – Luxusní čtyřhvězdičkový hotel v Plzni nabízí ubytování v apartmánech hotelového typu i dlouhodobé pronájmy. Stylově zařízené luxusní apartmány o dispozici 2+KK až 4+KK s obytnou plochou 50 m2 až 170 m2 splňují veškerý komfort, který vyžaduje náročnější klientela. Právě pro ni připravujeme nepřeberné množství komplexních služeb.

Hotel Gaudeamus

Hotel Gaudeamus – Hotel Gaudeamus je ideálním místem pro konání rodinné nebo individuální rekreace. Hotel Gaudeamus je turistickým hotelem vhodným k celoroční rekreaci. Naši hosté mohou využít bezdrátového připojení k internetu, za poplatek 100 Kč je k dispozici sauna.

Načítání trvalo 0.0724 sekund.