+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Danubia Gate

Klíčová slova: Hotel Danubia Gate

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 5. ?ervna 2010

Popis: Hotel DANUBIA GATE je malý *** hotel v centre Bratislavy, orientovaný na poskytovanie komplexného balíka služieb pre business a obchodnú klientelu. Je zaujímavý svojím moderným, avšak vkusne a elegantne riešeným interiérom s výbornými službami. Ubytovacia kapacita hotela je 45 lôžok, pričom disponujeme jednolôžkovými izbami, dvojlôžkovými izbami, ako aj DE LUXE izbami.

Web: hotel-danubia-gate.hotely24.sk/ubytovani/

Další související informace

Hotel Bellevue superior

Hotel Bellevue superior – Hotel Bellevue je citlivě renovovaným business class hotelem s moderním konferenčním a gastronomickým zázemím, ležící přímo v srdci kulturního dědictví UNESCO v historickém centru Českého Krumlova, v bezprostřední blízkosti Krumlovského hradu a zámku.

Parkhotel Praha Průhonice

hotel Průhonice,ubytování Praha,romantické víkendy – Hotel nabízí příjemné ubytování a je situován v klidném prostředí u Prahy při dálnici D1 Praha - Brno - Vídeň, pouze několik minut autem od centra Prahy a v dosahu pražské městské hromadné dopravy, směr Průhonice - Čestlice - Říčany - Nupaky - Benice - Jažlovice - Modletice Kaufland.

Hotel DAP v Praze

hotel, ubytování, hotel DAP, ubytování v Praze, – Hotel DAP Praha ***+ se nachází jen několik minut od Pražského hradu, dominantního symbolu Prahy, odkud můžete poznávat zákoutí historické Prahy - Karlův most, Staroměstské náměstí, Malou Stranu. Náš hotel je situovaný ve středu čtvrti Dejvice u stanice metra A "Dejvická" a s přímou autobusovou linkou na letiště Ruzyně. Nabízíme Vám ubytování v 51 klimatizovaných nekuřáckých pokojích. V jejich vybavení nechybí vlastní sociální zařízení (koupelny se sprchou nebo vanou), TV + SAT.

Načítání trvalo 1.8363 sekund.