+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Dělnický dům v Odrá

Klíčová slova: Hotel Dělnický dům v Odrách

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 11. b?ezna 2011

Popis: Hotel Dělnický dům v Odrách je součástí komplexu Dělnického domu a vznikl jako nadstavba původní historické budovy. Jeho provoz byl zahájen na podzim r. 2007, ke 100. výročí založení Dělnického domu v Odrách. Je umístěn nedaleko centra města Oder, v kopcovitém terénu Oderských vrchů. Z jeho pokojů se naskýtá krásný pohled do otevřené krajiny a na město.

Web: delnicky-dum.hotel.cz/

Další související informace

Hotel Bystré v Bystrém

Hotel Bystré,ubytování v Bystrém – Nekuřácký hotelový komplex propojených budov s 19-ti pokoji má kapacitu 50 lůžek. Každý z 18-ti dvou až čtyřlůžkových pokojů Vám poskytne pohodlí, které očekáváte. Hotel dále disponuje jedním apartmánem, který je rovněž útulný a navíc velmi prostorný, vhodný především pro větší rodiny.Pro ubytované hosty je v každém patře k dispozici mikrovlnka, varná konvice a lednice. Hostům je k dispozici příjemná restaurace a útulná vinárna. V letních měsících můžete využít zahradní restauraci v atriu hotelu. V CENĚ UBYTOVÁNÍ JE BAZÉN S MOŘSKOU VODOU Nekuřácký hotelový komplex.

Hotel FONTÁNA v Horní Plané

Hotel FONTÁNA,ubytování v Horní Plané – Hotel Fontána je hotelový komplex, který se nachází téměř na samotě v překrásné Šumavské přírodě na břehu Lipenské přehrady v Horní Plané. Kapacita ubytování je 87 pokojů 204 pevných lůžek, z toho 66 prostorných dvoulůžkových pokojů 15 rodinných Suitů 2 dvoulůžkové pokoje se společnou předsíní a koupelnou a 6 Suitů ložnice, obývací pokoj, venkovní terasa. Na pokojích je WC, koupelna sprcha nebo vana, telefon, satelitní televize, balkon, u Suitů venkovní terasa.Hotel nabízí stravování v restauraci, která zajišťuje stravování hostů, otevřena denně, standardně snídaně a večeře formou bufetu. Domácí zvířata povolena. Nehlídané parkoviště před centrální budovou i všemi dependancemi. . Úschovna kol a lyží. Krytý bazén, sauna s odpočívárnou a venkovním bazénkem.

Hotel Stará Pošta v Abertamech

Hotel Stará Pošta,ubytování v – Hotel Stará Pošta v Abertamech se nachází v centru horského střediska Abertamy - Boží Dar, 300 m od lyžařského vleku.Hotel má 14 pokojů, z toho 7 je vybaveno vlastním sociální zařízením, zbývajících 7 pokojů ma společné sociální zařízení. Součástí všech pokojů hotelu Stará pošta v Abertamech je TV příjimač se satelitním připojením.Hotel nabízí z bohatého jídelního lístku s českou a mezinárodní kuchyní. Restaurace hotelu je rozdělena na kuřáckou a nekuřáckou část. V letních měsících je otevřena venkovní terasa s možností grilování. Hotel má vlastní oplocené parkoviště a hostům je k dispozici lyžárna a úschovna kol. Hotel nabízí ty nejlepší podmínky pro pořádání oslav, svateb, firemních akcí, prezentací a školení.

Načítání trvalo 2.9119 sekund.