+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Družba

Klíčová slova: rodinná dovolená, ubytování, konferencie, Jasná

E-mail: druzba@pilgrimtours.sk

Datum vloľení do katalogu: 19. z??? 2013

Popis: Hotel Ski & Wellness Residence Družba sa nachádza priamo na zjazdovke Biela Púť v centre turistického a lyžiarskeho strediska Jasná – Nízke Tatry v nadmorskej výške 1200 m.n.m.. Hotel ponúka štýlové ubytovanie v nadštandardne zariadených 142 izbách a apartmánoch, novovybudované wellness centrum s 25m plaveckým bazénom, jediným na Slovensku v nadmorskej výške 1200 m.n.m., dve reštaurácie, vínnu pivnicu s vinotékou, nočný bar, konferenčné miestnosti, multifunkčné ihrisko, detské ihrisko, detský kútik a mnoho celoročných relaxačných a športových aktivít. Svojou polohou, službami a možnosťami je ideálnym miestom pre wellness pobyty, letné a zimné rodinné dovolenky, konferencie, firemné stretnutia a rôzne eventy.

Web: www.druzbahotel.sk

Další související informace

Ubytování Lipno

ubytování, Lipno, ubytování Lipno, dovolená, léto – Lipno je jedním z nejkrásnějších míst v České republice i v celém světě. Proto se stalo oblíbenou dovolenkovou destinací pro turisty. Kromě zajímavých atrakcí zde najdete i atraktivní ubytování v malební krajině.

Lipno

přehrada Lipno, Lipno dovolená, Lipno ubytování, – VisitLipno.cz - turistický informační portál obsahující komplexní turistické informace o jezeře a přehradě Lipno a regionu Lipensko. Tématem je dovolená, turistika a cykloturistika, lyžování, rybaření, koupání, počasí, kulturní akce, ubytování a restaurace v regionu Lipensko.

Načítání trvalo 3.4490 sekund.