+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HOTEL DUKLA

Klíčová slova: HOTEL DUKLA

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 22. srpna 2010

Popis: Hotel Dukla je tříhvězdičkový hotel poskytující vysoký standard ubytování a kongresových služeb. Hotel se nachází na hlavním tahu E 59 Praha - Vídeň v jižní části města Znojma, asi 10 km od hraničního přechodu Hatě. Hotel Dukla nabízí vhodné prostory pro uspořádání nejrůznějších firemních akcí a společenských událostí. Hotel disponuje prostory pro uspořádání firemních prezentací, seminářů nebo školení a slavnostních příležitostí. Hotel vám na přání zajistí také kompletní organizaci doplňkových programů pro skupiny: prohlídky památek, jednodenní výlety, cyklovýlety, koupání v termálních lázních, posezení ve vinném sklepě, doprava mikrobusy apod.

Web: hotel-dukla.hotel.cz/

Další související informace

Hotel Palace Grand - Kúpe

Hotel Palace Grand - Kúpele Nový Smokovec – Hosté Hotelu Palace Grand si mohou užít luxus nově otevřeného hotelu. Z většiny pokojů je neopakovatelný výhled přímo na Lomnický Štít. Hotel je přímo spojen s tenisovou halou, bowlingem a moderně vybaveným fitness centrem. Standardně mohou hosté využívat bazén, rikočet a různé procedury v rámci lázeňského komplexu a kosmetických služeb. Pro děti je připraven dětský koutek. Hotel zajišťuje mnoho dalších doplňkových služeb např. směnárnu, úschovnu cenných předmětů, sekretářské služby aj.

Hotel Liptovský Dvor ubyt

Hotel Liptovský Dvor ubytovanie Liptovský Ján – Apartmánový hotel Liptovský Dvor Jánská Dolina ponúka ubytovanie v 15 samostatných dreveniciach o celkovej kapacite 60 pevných lôžok a 30 prísteliek. Apartmánový hotel Liptovský Dvor Jánská Dolina je postavený v štýle typickej liptovskej architektúry. Každá drevenica apartmánového hotela Liptovský Dvor Jánská Dolina je dvojposchodová.

Načítání trvalo 0.0911 sekund.