+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Eden

Klíčová slova: Hotel Eden

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 3. srpna 2010

Popis: V centru památkové zóny lázeňského města Piešťany a bezprostřední blízkosti pěší zóny, lázeňských zařízení a městského parku najdete hotel Eden. Obklopen krásným přírodním prostředím, které vytváří lesopark Červená Veža a vodní nádrž Sĺňava, skýtá ideální možnost pro relaxační a lázeňské pobyty, rodinné dovolené, ale též firemní akce a obchodní setkání. Na čtyřech poschodích na Vás čeká ubytování ve vkusně zařízených jedno a dvoulůžkových pokojích a apartmánech s celkovou kapacitou 58 lůžek. V historické budově hotelu, které byl udělen statut kulturní památky celostátního významu, hosté mohou posedět v příjemné restauraci s kapacitou 80 míst, v baru či vinárně s terasou, soukromí pro uzavřenou společnost zajistí francouzský salónek pro 36 osob, firmy mohou ke školením a menším seminářům využít několik místností. Pro příjemný odpočinek můžete využít saunu, solárium, či některou ze služeb wellness centra jako bahenní zábaly nebo masáže. Blízké okolí hotelu nabízí nejen lázeňské služby, ale též sportovní vyžití (tenis, golf, squash, vodní lyžování, cyklotrasy…). Jen 30m od hotelu se nachází komplex s vyhřívaným bazénem, jacuzzi, finská a infra saunou…

Web: hotel-eden.hotely24.sk/

Další související informace

Hotel Liptovský Dvor ubyt

Hotel Liptovský Dvor ubytovanie Liptovský Ján – Apartmánový hotel Liptovský Dvor Jánská Dolina ponúka ubytovanie v 15 samostatných dreveniciach o celkovej kapacite 60 pevných lôžok a 30 prísteliek. Apartmánový hotel Liptovský Dvor Jánská Dolina je postavený v štýle typickej liptovskej architektúry. Každá drevenica apartmánového hotela Liptovský Dvor Jánská Dolina je dvojposchodová.

Hotel Viktor v Bratislave

hotel, Hotel Viktor, ubytování, ubytovanie, – Hotel Viktor je moderný novopostavený hotel, ktorý sa nachádza v blízkosti centra mesta Bratislava ponúka vysoký štandard ubytovania pre biznis klientelu, turistov či rodiny s deťmi. Celý hotel Viktor v Bratislave vrátane izieb je klimatizovaný, v každej izbe je samozrejme hifi pripojenie na internet. Každá izba hotela Viktor je vybavený kúpeľňou s WC, sprchovým kútom alebo vaňou, televíziou so satelitnými programami.

Načítání trvalo 0.0982 sekund.