+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Eden

Klíčová slova: Hotel Eden

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 3. srpna 2010

Popis: V centru památkové zóny lázeňského města Piešťany a bezprostřední blízkosti pěší zóny, lázeňských zařízení a městského parku najdete hotel Eden. Obklopen krásným přírodním prostředím, které vytváří lesopark Červená Veža a vodní nádrž Sĺňava, skýtá ideální možnost pro relaxační a lázeňské pobyty, rodinné dovolené, ale též firemní akce a obchodní setkání. Na čtyřech poschodích na Vás čeká ubytování ve vkusně zařízených jedno a dvoulůžkových pokojích a apartmánech s celkovou kapacitou 58 lůžek. V historické budově hotelu, které byl udělen statut kulturní památky celostátního významu, hosté mohou posedět v příjemné restauraci s kapacitou 80 míst, v baru či vinárně s terasou, soukromí pro uzavřenou společnost zajistí francouzský salónek pro 36 osob, firmy mohou ke školením a menším seminářům využít několik místností. Pro příjemný odpočinek můžete využít saunu, solárium, či některou ze služeb wellness centra jako bahenní zábaly nebo masáže. Blízké okolí hotelu nabízí nejen lázeňské služby, ale též sportovní vyžití (tenis, golf, squash, vodní lyžování, cyklotrasy…). Jen 30m od hotelu se nachází komplex s vyhřívaným bazénem, jacuzzi, finská a infra saunou…

Web: hotel-eden.hotely24.sk/

Další související informace

Hotel UNO

Hotel UNO – V Unu naleznete ubytování různých kategorií ve 44 pokojích, celková kapacita hotelu je 94 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a telefonem. Na internet se lze připojit přes WiFi zónu v hotelové restauraci nebo využít internetový kiosek v hotelové hale. Minibary na pokojích jsou vybavovány pouze na přání klienta.<p> Hotelová restaurace s nabídkou specialit domácí i světové kuchyně potěší leckterého gurmána.<p> Pro kongresy, školení a prezentace je k dispozici Modrý salónek (36 osob), Oranžový salónek (50 osob) a kongresový sál (100 osob). Oba prostory jsou vybaveny moderní audiovizuální technikou.<p> Okolí <a href="http://hotel.cz/usti-nad-orlici/" >Ústí nad Orlicí</a> je vhodné pro pěší výlety i cykloturistiku. Doporučujeme navštívit město <a href="http://hotel.cz/litomysl/">Litomyšl</a> s bohatou historií a pod ochranou UNESCO. Na přání Vám zprostředkujeme adrenalinový víkend, zapůjčení horských kol nebo lodí, jízdu na koních nebo třeba lezení na cvičné horolezecké stěně.

Hotel Romance Puškin

Hotel Romance Puškin – Hotel Romance se nachází přímo v lázeňském centru Karlových Varů a hosté tak mají jedinečnou možnost prožít příjemný pobyt v těsné blízkosti Vřídla a Tržní kolonády. K dispozici jsou prostorné a stylově vybavené jednolůžkové i dvoulůžkové pokoje, dva rodinné apartmenty a dva Suite Exclusive.

Jewel Hotel

Boutique hotel praha, design hotel praha, designov – Designový, butikový a trendy hotel Jewel (U Klenotníka) se nachází v historickém centru Prahy poblíž Staroměstského náměstí v Rytířské ulici. Hotel nabízí nadstandardní a designové ubytování pro náročnější klienty.

Načítání trvalo 1.6134 sekund.