+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Ehrlich - ubytování

Klíčová slova: Praha, Praze, 3, okolí, nedaleko, centra, ubytován

E-mail: katalogy011@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervna 2009

Popis: Michael Hotels Prague nabízí 4hvězdičkové hotely pro ubytování v Praze a na Farmě Michael u slapské přehrady nedaleko Prahy. Hotel Ehrlich konkrétně nabízí luxusní ubytování v nádherné oblasti Prahy 3.

Web: hotelehrlich.cz

Další související informace

Penzion Paulina ubytování Praha 4

Penzion,Paulina,ubytování,Praha,4,ubytovani – Penzion Paulina nabízí atraktivní ubytování v jedno-, dvou-, tří- a čtyřlůžkových pokojích. Každý pokoj disponuje koupelnou, sociálním zařízením, televizí a radiem. V ceně ubytování je zahrnuto parkování motorového vozidla v blízkosti penzionu. Penzion Paulina - služby Přímo v penzionu je k dispozici zapůjčení vozu za poplatek (provoz autopůjčovny za příznivé ceny). Personál penzionu Paulina pro Vás zabezpěčí transfer z letiště nebo nádraží za poplatek. Platba je možná v hotovosti nebo platebními kartami (Visa, Eurocard, MasterCard). Stálý zákaznící dostávají slevu 5%. Penzion Paulina Praha - okolí a výlet Praha je významné hospodářské a kulturní středisko v centru Evropy s řadou významných architektonických staveb, divadel, galerií a výstavních síní. Hlavní město je též významnou evropskou dopravní křižovatkou se všemi druhy dopravy. Nechte se unášet čarem města a navštivte: Pražský hrad, Karlův most, Mostecké věže, Staroměstskou radnici s orlojem, Židovské město, Prašní bránu, Sv. Mikuláše na Malé Straně, Petřínskou rozhlednu, Kostel Panny Marie Vítězné (Pražské Jezulátko), Vyšehrad a mnoho dalších zajímavých památek a míst.

Hotel Ehrlich ubytování P

Hotel,Ehrlich,ubytování,Praha,3,ubytovani – Hotel Ehrlich se nachází v cenru Prahy, poblíž jednoho z největších pražských parků. Nedaleko se rozprostírá Nový židovský hřbitov na Olšanech a televizní a vyhlídková žižkovská věž, která je dominantou celé městské části. Hotel nabízí ubytování ve 43 dvoulůžkových pokojích s variabilním uspořádáním postelí. Všechny pokoje jsou vybaveny individuálně nastavitelnou klimatizací a detektory kouře. Pokoje se dále dělí na standardní a superior. Pokoje standard jsou vybaveny vlastním WC a koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, vysoušečem vlasů, satelitním televizorem s LCD monitorem, trezorem, telefonem s přímou volbou a LAN internetem zdarma. Všechny pokoje jsou klimatizovány a jsou opatřeny kouřovými detektory

Ubytování Winston ubytová

Ubytování,Winston,ubytování,Praha,3,ubytovani – Hotel Winston je malý, ale moderní hotel nabízející pěkné, útulné a stylové pokoje. Hotel Winston nabízí ubytování v 22 pokojích (všechny jsou nekuřácké). Pokoje jsou vybavene satelitní TV, DVD a CD přehrávačem a telefonem. Multimediální PC s 17" obrazovkou slouží zároveň jako digitální televizor, CD a DVD přehrávač. PC má dále k dispozici vysokorychlostní připojení k internetu.

Načítání trvalo 0.3441 sekund.