+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Elzet hotelelzet.cz

Klíčová slova: hotel, hotely, hotel Tábor, hotel v Táboře, ubytov

E-mail: info@hotelelzet.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. prosince 2009

Popis: Rodiný hotel Elzet Tábor. Díky svému umístění je zastávkou nejen pro unavené řidiče, ale i pro rodiny hledající pekné místo pro rekreaci. Hotel nabízí profesionálně vyškolený personál. Často bývá vyhledáván jako místo pro uspořádání školení, akcí nebo svateb. Parkování je zajištěno jak pro osobní auta, tak pro autobusy.

Web: www.hotelelzet.cz

Další související informace

Hotel DAP ubytování Praha

Hotel,DAP,ubytování,Praha,6-Dejvice,Praha,6-Dejvi – Ubytování v Praze Vám nabízí nově zrekonstruovaný, moderně zařízený hotel DAP - Dům Armády Praha, který se nachází jen několik minut od Pražského hradu, dominantního symbolu Prahy, odkud můžete pokračovat v poznávání dalších skvostů Prahy jako je Karlův most, Staroměstské náměstí, Malá Strana.Hotel DAP, situovaný ve středu jedné z nejvýznamnějších pražských čtvrtí Dejvice na Vítězném náměstí 4, u stanice metra A a s přímou autobusovou linkou na letiště Ruzyně, je příjemným místem pro všechna vaše osobní či pracovní setkání.Hotel DAP nabízí svým hostům k odpočinku 51 příjemných, centrálně klimatizovaných a prostorných pokojů. Celkem 93 lůžek. Součástí každého z nich je koupelna se sprchou či vanou, WC, buzení, televizor se satelitním příjmem. Všechny pokoje jsou nekuřácké.Snídaně je v ceně ubytování formou table d´hotel a podává se od 07.00 do 10.00 hodin ve snídaňové restauraci - 2. patro. Restaurace Evropa poskytuje ty nejkvalitnější služby. Ochutnat zde přitom můžete nejen tradiční česká jídla, ale i mezinárodní kuchyni. Restaurace s kapacitou 90 míst je plně klimatizovaná, což jistě přispěje k Vašemu dokonalému gurmánskému zážitku.

Hotely Praha 1

hotel, hotely, praha,1, hotelů,hotelu,hotelích,hot – Hledáte hotel v lokalitě Praha 1? Podívejte se do katalogu hotelů,naleznete zde levné i dražší ubytování.Nejlepší hotely v Praze. Hotely se nachází v částech: Staré Město, Nové město, Malá strana, Hradčany, Josefov. V některých hotelech ubytujeme i firmy.

Hotel Kozí Horka ubytován

Hotel,Kozí,Horka,ubytování,Brno-Bystrc,Brno-Bystr – Hotel Kozí Horka nabízí klidné a pohodlné ubytování v nádherném prostředí s překrásným výhledem na přehradu. Hotel se nachází v Brně, v největším městě Moravy a druhým největším městem v ČR. Brno není jen historie, ale je také městem konání rúzných výstav, kde v nádherném areálu brněnského výstaviště pořádají Veletrhy Brno, a.s. více než padesát veletrhů v mnoha různých oborech. O Váš komfort se postará 15 dvoulůžkových pokojů a dvěma apartmány. Ve vybavení všech pokojů je pro vaše pohodlí k dispozici vlastní sociální zařízení a TV + DVD. Čas příjezdu: Od 14:00 Čas odjezdu: Do 12:00

Načítání trvalo 0.0562 sekund.