+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Elzet hotelelzet.cz

Klíčová slova: hotel, hotely, hotel Tábor, hotel v Táboře, ubytov

E-mail: info@hotelelzet.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. prosince 2009

Popis: Rodiný hotel Elzet Tábor. Díky svému umístění je zastávkou nejen pro unavené řidiče, ale i pro rodiny hledající pekné místo pro rekreaci. Hotel nabízí profesionálně vyškolený personál. Často bývá vyhledáván jako místo pro uspořádání školení, akcí nebo svateb. Parkování je zajištěno jak pro osobní auta, tak pro autobusy.

Web: www.hotelelzet.cz

Další související informace

Hotely Praha 1

hotel, hotely, praha,1, hotelů,hotelu,hotelích,hot – Hledáte hotel v lokalitě Praha 1? Podívejte se do katalogu hotelů,naleznete zde levné i dražší ubytování.Nejlepší hotely v Praze. Hotely se nachází v částech: Staré Město, Nové město, Malá strana, Hradčany, Josefov. V některých hotelech ubytujeme i firmy.

Hotel Seven Days ubytován

Hotel,Seven,Days,ubytování,Praha,2-Nové,Město,Pra – Moderní hotel nabízí 50 klimatizovaných plně vybavených pokojů televizorem se satelitním příjmem, a placenými kanály, přístupem na internet, se zvukově izolovanými dveřmi a okny, které plně respektující neorenesanční styl budovy. Koupelnu se sprchou nebo vanou a toaletou.

Hotel Palace Grand - Kúpe

Hotel, Palace, Grand, Kúpele, Nový, Smokovec, ub – Hotel Palace Grand ponúka ubytovanie v príjemne vybavených izbách, ktoré sú vybavené WC, kúpeľňou, telefónom, TV so satelitom a rádiom, príp. balkónom s výhľadom na podtatranské kraj širokého Popradského údolia. Hotel sa skladá zo 75 izieb

Načítání trvalo 0.3361 sekund.