+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel ENERGETIK

Klíčová slova: Hotel ENERGETIK

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 14. kv?tna 2010

Popis: U pobytů delších než 3 dny bude hotel požadovat zálohu 50% z ceny pobytu. Hotel Energetik *** (1 070 m n. m.) se nachází na jižním úbočí Liščí hory, poblíž nejvýše položeného místa naší země - Sněžky (1 602 m n. m.) přímo na sjezdovce Hnědý vrch.

Web: energetik.hotel.cz/

Další související informace

Hotel Markéta

Hotel Markéta – Kompletně zrenovovaný hotel s rodinnou atmosférou se nachází v rezidenční čtvrti Prahy 6 nedaleko Pražského hradu a historického centra města. Našich 26 pokojů je vybaveno TV/SAT, telefonem a Wifi připojením k internetu, v koupelnách jsou k dispozici vysoušeče vlasů. Snídaně formou bufetu podáváme v příjemné hotelové restauraci.

Hotel Palace Grand - Kúpe

Hotel Palace Grand - Kúpele Nový Smokovec – Hosté Hotelu Palace Grand si mohou užít luxus nově otevřeného hotelu. Z většiny pokojů je neopakovatelný výhled přímo na Lomnický Štít. Hotel je přímo spojen s tenisovou halou, bowlingem a moderně vybaveným fitness centrem. Standardně mohou hosté využívat bazén, rikočet a různé procedury v rámci lázeňského komplexu a kosmetických služeb. Pro děti je připraven dětský koutek. Hotel zajišťuje mnoho dalších doplňkových služeb např. směnárnu, úschovnu cenných předmětů, sekretářské služby aj.

Jewel Hotel

Boutique hotel praha, design hotel praha, designov – Designový, butikový a trendy hotel Jewel (U Klenotníka) se nachází v historickém centru Prahy poblíž Staroměstského náměstí v Rytířské ulici. Hotel nabízí nadstandardní a designové ubytování pro náročnější klienty.

Načítání trvalo 1.6157 sekund.