+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Erlec

Klíčová slova: Hotel Erlec

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 23. ?ervence 2011

Popis: Hotel Erlec (Šluknov - Schluckenau) je ideálním výchozím bodem pro poznávání krás nejsevernějšího města ČR šluknovského výběžku (bývalé Sudety - Sudetenland). Nabízí ubytování v 10 pohodlně zařízených pokojích. V přízemí naleznete restauraci, šluk bar, kulečník , venkovní posezení s ohništem, grilováním a dětskou houpačkou. V prvním podlaží privátní bar-klub, kapacita 25 osob - ideální pro skupinové akce všeho druhu.

Web: hotel-erlec.hotel.cz/

Další související informace

Golden Fish Hotel Apartme

Golden Fish Hotel Apartments, hotel, ubytovani – Luxusní čtyřhvězdičkový hotel v Plzni nabízí ubytování v apartmánech hotelového typu i dlouhodobé pronájmy. Stylově zařízené luxusní apartmány o dispozici 2+KK až 4+KK s obytnou plochou 50 m2 až 170 m2 splňují veškerý komfort, který vyžaduje náročnější klientela. Právě pro ni připravujeme nepřeberné množství komplexních služeb.

Hotel Terasa

Hotel Terasa – Hotel Terasa se nachází ve městě Vimperk, v údolí řeky Volyňky, na úpatí šumavského vrcholu Boubím. Pro svou polohu je Vimperk nazýván srdcem a branou Šumavy. Centrum města je od hotelu vzdáleno 200m. Hotel Terasa má komfortní pokoje, vyhlášenou kuchyni s hotovými jídly.

Načítání trvalo 0.0912 sekund.