+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel EURO Pardubice

Klíčová slova: Hotel EURO, ubytování pardubice, restaurace, hotel

E-mail: jirinovak@hoteleuro.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. dubna 2010

Popis: Nově vybudovaný 4 hvězdičkový HOTEL EURO se nachází nedaleko historického jádra a centra města Pardubice. HOTEL EURO Vám nabízí prvotřídní ubytování se službami v 63 dvoulůžkových pokojích a 1 apartmá. Součástí hotelu je restaurace a 2 salonky.

Web: www.hoteleuro.cz

Další související informace

Hotel České Žleby - Ubyto

ubytování Šumava, penzion Šumava, hotel Šumava, ub – Plánujete dovolenou na Šumavě? Hledáte penzion na Šumavě nebo pěkné ubytování na Šumavě? Pak je tady pro Vás Hotel České Žleby. Hotel na území Národního parku Šumava s výhledem na panorama šumavských kopců.

Hotel Petr

Hotel Petr, hotel, ubytovani – V hotelu se prakticky žádný pokoj nepodobá jinému pokoji. Nabízíme ubytování v designově a zařízením neobvyklých pokojích. K službám hostů se nabízí 18 pokojů ve čtyřech kategoriích. Hotel Petr vám také může zajistit léčení v lázeňském komplexu „Alžbětiny lázně“.

Ubytování Lednice

Ubytování Lednice na Moravě, Ubytování, Hotel – Hledáte příjemné ubytování v srdci jižní Moravy v Lednici na Moravě? Relax hotel Štork nabízí nejen ubytování a wellness, ale také pobytové a relaxační balíčky, speciální firemní nabídky a pořádání oslav. Těšíme se na Vás.

Načítání trvalo 3.1696 sekund.