+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Euroagentur DownTow

Klíčová slova: Hotel,Euroagentur,DownTown,Suites,ubytování,Praha

E-mail: Hotel-Praha-DownTown-Suites@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 28. ?ervna 2010

Popis: DownTown SUITES jsou situovány v klidné části Prahy v blízkosti historického centra a velkých nákupních center. Hosté převážně uvítají velmi dobrou dostupnost veřejné dopravy. Ubytování je vhodné jak pro rodiny či obchodní klientelu. Luxusní rezidence DownTown poskytuje ubytování v komfortních a vybavených apartmánech. V rezidenci je možno ubytování ve 10 vybavených apartmánech a 2-mi hotelovými pokoji. Každý apartmán je vybavený ložnicí, plně vybavenou kuchyňkou , kterou uvítají především dlouhobydlící hosté. V apartmánech samozřejmě nechybí televizor, telefon a rovněž každý pokoj má svůj soukromý zvonek i poštovní schránku. V Downtown se mohou ubytovat jednotlivci, rodiny s dětmi nebo menší skupinky. pokud budete chtít relaxovat například s Vašemi přáteli, je Vám k dispozici střešní terasa s nádherným výhledem. Dáváte přednost jinému druhu odpočinku, v Downtown můžete využít služby welness střediska s vířivou vanou. Parkování je zajištěno pro hosty ve dvoře rezidence s přístupem do hotelu. Downtown suites Vám zajistí veškeré služby přes praní prádla, transfery, rezervaci divadel či koncertů, půjčování aut či prohlídky města až po hlídání dětí či zajištění zdravotnické péče.

Web: www.hotel-euroagentur-downtown-suites-praha-10.rs-ubytovani.net/

Další související informace

Akciové ponuky a zľavy

Zľavy,Zľavové kupóny,Zľavový kupón,voucher,lacný – Na našich stránkach nájdete lacny tovar z rôznych miest Slovenska. Zľavové kupóny na služby aj produkty. Zľavy je možné triediť podľa mesta a obsahu. Hromadné nakupovanie. Akciové ponuky. Voucher ako darček.

Účesy

účesy, vlasy – Informačný portál o účesoch. Zaujímavé strihy pre krátke, polodlhé a dlhé vlasy. Účesy vhodné pre spoločenské podujatia, svadby a ďalšie informácie.Tipy a návody na starostlivosť o vlasy. Fotogalérie účesov na rôzne príležitosti

Zákonné pojištění vozidel

Zákonné, pojištění, vozidel, proti krádeži – Kalkulátor pro zákonné pojištění vozidel na tomto webu vám hravě porovná povinné ručení pojišťoven z České republiky a vybere nejlevnější. Vše online z pohodlí vašeho soukromí. Najděte si s námi levné pojištění vozidla.

Načítání trvalo 1.9217 sekund.