+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Euroagentur DownTow

Klíčová slova: Hotel,Euroagentur,DownTown,Suites,ubytování,Praha

E-mail: Hotel-Praha-DownTown-Suites@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 28. ?ervna 2010

Popis: DownTown SUITES jsou situovány v klidné části Prahy v blízkosti historického centra a velkých nákupních center. Hosté převážně uvítají velmi dobrou dostupnost veřejné dopravy. Ubytování je vhodné jak pro rodiny či obchodní klientelu. Luxusní rezidence DownTown poskytuje ubytování v komfortních a vybavených apartmánech. V rezidenci je možno ubytování ve 10 vybavených apartmánech a 2-mi hotelovými pokoji. Každý apartmán je vybavený ložnicí, plně vybavenou kuchyňkou , kterou uvítají především dlouhobydlící hosté. V apartmánech samozřejmě nechybí televizor, telefon a rovněž každý pokoj má svůj soukromý zvonek i poštovní schránku. V Downtown se mohou ubytovat jednotlivci, rodiny s dětmi nebo menší skupinky. pokud budete chtít relaxovat například s Vašemi přáteli, je Vám k dispozici střešní terasa s nádherným výhledem. Dáváte přednost jinému druhu odpočinku, v Downtown můžete využít služby welness střediska s vířivou vanou. Parkování je zajištěno pro hosty ve dvoře rezidence s přístupem do hotelu. Downtown suites Vám zajistí veškeré služby přes praní prádla, transfery, rezervaci divadel či koncertů, půjčování aut či prohlídky města až po hlídání dětí či zajištění zdravotnické péče.

Web: www.hotel-euroagentur-downtown-suites-praha-10.rs-ubytovani.net/

Další související informace

Sikovnedarky.cz internet

Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové př – Sikovnedarky.cz Internetový obchod s drobnou elektronikou a dárkovým zbožím.Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové předměty,chovatelské potřeby,auto-moto,sikovnedarky.Sikovnedarky.cz internetový obchod s elektronikou,dárkové předměty,vánoční dárky,chovatelské potřeby,auto-moto.

Home Credit online půjčka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – Společnost Home Credit a.s. patří na našem nebankovním trhu mezi zavedené a stabilní firmy, které poskytují svým klientům rychlé a levné online půjčky. Už nemusíte dlouhodobě šetřit proto, abyste měli k dispozici potřebnou částku peněz.

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky vìnované osmibitové herní legendì Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky oznaèovaný jako Speccy, je 8bitový domácí poèítaè, pùvodnì vyrábìný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozdìji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úspìšný, že se ve svìtì zaèaly vyrábìt jeho klony - v bývalém Èeskoslovensku to byly poèítaèe Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

Načítání trvalo 0.1002 sekund.