+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Euroagentur DownTow

Klíčová slova: Hotel,Euroagentur,DownTown,Suites,ubytování,Praha

E-mail: Hotel-Praha-DownTown-Suites@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 28. ?ervna 2010

Popis: DownTown SUITES jsou situovány v klidné části Prahy v blízkosti historického centra a velkých nákupních center. Hosté převážně uvítají velmi dobrou dostupnost veřejné dopravy. Ubytování je vhodné jak pro rodiny či obchodní klientelu. Luxusní rezidence DownTown poskytuje ubytování v komfortních a vybavených apartmánech. V rezidenci je možno ubytování ve 10 vybavených apartmánech a 2-mi hotelovými pokoji. Každý apartmán je vybavený ložnicí, plně vybavenou kuchyňkou , kterou uvítají především dlouhobydlící hosté. V apartmánech samozřejmě nechybí televizor, telefon a rovněž každý pokoj má svůj soukromý zvonek i poštovní schránku. V Downtown se mohou ubytovat jednotlivci, rodiny s dětmi nebo menší skupinky. pokud budete chtít relaxovat například s Vašemi přáteli, je Vám k dispozici střešní terasa s nádherným výhledem. Dáváte přednost jinému druhu odpočinku, v Downtown můžete využít služby welness střediska s vířivou vanou. Parkování je zajištěno pro hosty ve dvoře rezidence s přístupem do hotelu. Downtown suites Vám zajistí veškeré služby přes praní prádla, transfery, rezervaci divadel či koncertů, půjčování aut či prohlídky města až po hlídání dětí či zajištění zdravotnické péče.

Web: www.hotel-euroagentur-downtown-suites-praha-10.rs-ubytovani.net/

Další související informace

Srdce a jeho nemoci

srdce,arytmie,infark myokardu, angina pectoris – Srdce je životně důležitý dutý svalový orgán, který zajišťuje prokrvování všech ostatních orgánů. Tím je zásobí kyslíkem, živinami a odvádí odpadní látky. Srdeční onemocnění se řadí mezi nejčastější příčinu úmrtí u nás i ve světě.

Školní batohy

krosny, batohy, školní batohy – Vybírat můžete z mnoha produktů – batohy a brašny na notebooky. Online prodej - školní batohy. Máme pohodlné a vychytané krosny, cestovní tašky, kufry, dětské batohy, tašky přes rameno, ledvinky, tašky na notebook.

Polygrafická výroba se za

tisk na papír,ofsetový tisk, tisk tiskovin, tiskár – Tiskárna FF Praha se zabývá potiskem triček, ofsetovým tiskem na papír. Tisk novoročenek, pozvánek, tiskovin, letáků, brožur, katalogů aj. Tisk provádíme od počátečního návrhu až k zákazníkům. Tisk maturitních šerp, stuh, stužek, pozvánky i vstupenky

Načítání trvalo 2.0300 sekund.