+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Euroagentur DownTow

Klíčová slova: Hotel,Euroagentur,DownTown,Suites,ubytování,Praha

E-mail: Hotel-Praha-DownTown-Suites@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 28. ?ervna 2010

Popis: DownTown SUITES jsou situovány v klidné části Prahy v blízkosti historického centra a velkých nákupních center. Hosté převážně uvítají velmi dobrou dostupnost veřejné dopravy. Ubytování je vhodné jak pro rodiny či obchodní klientelu. Luxusní rezidence DownTown poskytuje ubytování v komfortních a vybavených apartmánech. V rezidenci je možno ubytování ve 10 vybavených apartmánech a 2-mi hotelovými pokoji. Každý apartmán je vybavený ložnicí, plně vybavenou kuchyňkou , kterou uvítají především dlouhobydlící hosté. V apartmánech samozřejmě nechybí televizor, telefon a rovněž každý pokoj má svůj soukromý zvonek i poštovní schránku. V Downtown se mohou ubytovat jednotlivci, rodiny s dětmi nebo menší skupinky. pokud budete chtít relaxovat například s Vašemi přáteli, je Vám k dispozici střešní terasa s nádherným výhledem. Dáváte přednost jinému druhu odpočinku, v Downtown můžete využít služby welness střediska s vířivou vanou. Parkování je zajištěno pro hosty ve dvoře rezidence s přístupem do hotelu. Downtown suites Vám zajistí veškeré služby přes praní prádla, transfery, rezervaci divadel či koncertů, půjčování aut či prohlídky města až po hlídání dětí či zajištění zdravotnické péče.

Web: www.hotel-euroagentur-downtown-suites-praha-10.rs-ubytovani.net/

Další související informace

Home Credit online půjčka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – Společnost Home Credit a.s. patří na našem nebankovním trhu mezi zavedené a stabilní firmy, které poskytují svým klientům rychlé a levné online půjčky. Už nemusíte dlouhodobě šetřit proto, abyste měli k dispozici potřebnou částku peněz.

Kryska.cz

katalog firem,katalog odkazů – Kryska.cz je nový katalog odkazů a firem na českém Internetu. Najdete zde podrobné informace o firmách včetně hodnocení, spotřebitelská upozornění a mnohem více. Jednoduché vyhledávání i jednoduchá optimalizace v rámci našeho katalogu.

Liposukce zmražením

Liposukce zmražením, Kryolipolýza – Zformujte svou postavu rychle a bezbolestně pomocí revoluční metody. Kryolipolýza, neboli liposukce zmražením, je průlomovou cestou k dosažení štíhlé postavy bez hodin strávených v posilovně.

Načítání trvalo 2.0754 sekund.