+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Farma Vysoká ubytov

Klíčová slova: Hotel,Farma,Vysoká,ubytování,Chrastava,Farma,Vyso

E-mail: Hotel-Chrastava-Farma-Vysoka@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 20. ??jna 2010

Popis: V roce 1992 bylo Městským úřadem v Chrastavě vydáno stavební povolení na stavbu pro chov koní. Manželé Havlíčkovi plánovali vybudovat největší chovnou stanici v Evropě a to vzácného plemene koní Achal Teke. Jeden čas se celkový počet koní blížil k počtu 200.

Web: www.hotel-farma-vysoka-chrastava.abc-ubytovani.info/

Další související informace

Penzion Farma Lánská ubyt

Penzion,Farma,Lánská,ubytování,Semily,Farma,Lansk – Penzion Farma Lánská nabízí levné ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky. Ubytovací kapacita penzionu Farma Lánská je 30 lůžek + přistýlky. Pro ubytování se využívají dvě budovy.

Hotel Italian ubytování P

Hotel,Italian,ubytování,Praha,3,ubytovani – Tříhvězdičkový Italian Hotel se nachází nedaleko centra Prahy, na Žižkově. Tento unikátní hotel je vyzdoben v italském stylu.Hotel nabízí ubytování v 16 pokojích a 21 apartmánech, rozdělených takto do standardních dvoulůžkových pokojů s dvoulůžkem a s vlastní koupelnou. Potom delux apartmán pro 3 osoby s kombinací samostatného lůžka a dvoulůžka, s vlastní koupelnou, kuchyní a terasou s výhledem. Naposledy standardní apartmán pro 3 – 6 osob s kombinací samostatných lůžek a dvoulůžek, s vlastní koupelnou a kuchyní. Hotel nabízí bohaté snídane formou bufetu, nebo si hosté mohou uvařit svoje jídlo ve vybavených kuchyňkách. V okolí hotelu je mnoho restaurací s dobrou českou nebo mezinárodní kuchyní.

Hotel Santon ubytování Br

Hotel,Santon,ubytování,Brno,ubytovani – K ubytování 105 dvoulůžkových pokojů, 1 pokoj pro handicapovanou osobu, 5 apartmánů. Všechny pokoje jsou vybaveny kompletním příslušenstvím (koupelna, WC), telefony a TV se satelitním příjmem. Každý pokoj má lodžii s výhledem do rekreační oblasti s lesnatým okolím.

Načítání trvalo 0.3071 sekund.