+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Ferdinand ubytování

Klíčová slova: Hotel,Ferdinand,ubytování,Ostrava,26,-,Krásné,Pol

E-mail: Hotel-Ostrava-Ferdinand@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 18. ?ervna 2011

Popis: Tříhvězdičkový hotel Ferdinand v Krásném Poli nabízí příjemné ubytování v celkem sedmi stylově zařízených dvoulůžkových pokojích a v jednom luxusně vybaveném apartmánu. Pokoje jsou standardně vybaveny.

Web: www.hotel-ferdinand.cr-ubytovani.info/Ostrava.htm

Další související informace

Hotel Aura ubytování Praha 9 - Čakovice

Hotel,Aura,ubytování,Praha,9,-,Čakovice,Praha,9,-, – Hotel Aura disponuje celkem 49 moderně zařízenými pokoji. Rozděleny jsou na jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkových a čtyřlůžkových apartmánů. Všechny pokoje mají ve výbavě vlastní sociální zařízení v podobě toalety a sprchy, přímou telefonní linku,

Penzion Lhotka ubytování Ostrava - Lhotka

Penzion,Lhotka,ubytování,Ostrava,-,Lhotka,Ostrava, – Penzion Lhotka nabízí ubytování v 8 dvoulůžkových pokojích a luxusních apartmánech.Každý pokoj má vlastní sociální zařízení,televizi se satelitem a domácím kinem,telefone,internet a trezor.K penzionu patří útulný hostinec ve Lhotce.

Hotel Čertousy ubytování

Hotel,Čertousy,ubytování,Praha,9,-,Horní,Počernic – V rodinném hotelu Čertousy se můžete ubytovat v 28 pokojích s 57 lůžky (60míst s přistýlkou). Pokoje jsou v následujícím složení: 21 dvoulůžkových, 1 jednolůžkový, 2/2 imobilní, 2 apartmány a 2 managerské pokoje.

Načítání trvalo 0.0881 sekund.