+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Forman ubytování Ml

Klíčová slova: Hotel,Forman,ubytování,Mladá,Boleslav,Mlada,Boles

E-mail: Hotel-Mlada-Boleslav-Forman@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 29. ??jna 2010

Popis: Hotel Forman se nachází v širším centru statutárního města Mladá Boleslav, v bezprostřední blízkosti Škoda Auto a.s., obchodního centra Bondy, obchodního centra Kaufland, fotbalového a atletického stadionu. Předností hotelu Forman je velmi dobré dopravní spojení – moderní autobusové i vlakové nádraží je v docházkové vzdálenosti. Čtyřpodlažní hotel má 13 dvoulůžkových a 2 jednolůžkové pokoje, z toho 4 dvoulůžkové pokoje v podkroví jsou s přistýlkou. Celková kapacita je 32 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha nebo vana), chladničkou, televizí (satelit, teletext) a telefonem. Gastronomie: Stravování je zajištěno formou snídaně pro hotelové hosty. Snídaně se podávají od 6:30 do 8:00 hod.

Web: www.hotel-forman-mlada-boleslav.az-ubytovani.info/

Další související informace

Ubytování v Ostravě

ubytování,ostrava,hotely,hotel,gastronomie,penzion – Hledáte ubytování v Ostravě a bezprostředním okolí? Pak právě zde najdete výčet nejlepších ostravských hotelů, penzionů a dalších podniků včetně informací z gastronomie.Najděte si ubytování přesně podle vašich představ

Penzion Duo ubytování Mla

Penzion,Duo,ubytování,Mladá,Boleslav,Mlada,Bolesl – Pokoje penzionu Duo jsou vybaveny sprchou, WC, televizorem se satelitním vysíláním, internetem WIFI a minibarem. K dispozici je i fax a telefon. Dále jsou hostům nabídnuty bohaté snídaně formou švédských stolů. K dispozici v penzionu Duo v Mladé Boleslavi jsou následující pokoje: 6 jednolůžkových pokojů. 3 dvoulůžkové pokoje.

Načítání trvalo 0.3216 sekund.