+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Frýdek-Místek

Klíčová slova: ubytování frýdek místek

E-mail: info@webkozar.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. listopadu 2011

Popis: Hotel La Rosa nabízí příjemné ubytování v památkové části města Frýdek-Místek. Při Vašich pracovních i soukromých cestách má pro Vás hotel připraveno 5 jednolůžkových a 5 dvojlůžkových pokojů, a dále také dva apartmány s terasou a výhledem na Beskydy. Hotel La Rosa rovněž nabízí bohatý výběr vynikajících jídel české i zahraniční kuchyně ve stylové restauraci.

Web: www.hotel-frydek-mistek.com

Další související informace

Ubytování-penzion ROMANCE

Ubytování Lednice, ubytování Břeclav,penzion,hotel – Nabízíme ubytování v rodiném penzionu na jihu Moravy nedaleko Lednice ( UNESCO). V penzionu je celkem 7 komfortně vybavených pokojů. V přízemí se nachází společná místnost s vybavenou kuchyňkou, která je Vám plně k dispozici.Parkování je přímo před penzionem na vyhrazeném parkovišti.

Penzion Přehrada

Penzion Přehrada, penzion, ubytovani – Rekreační zařízení Penzion Přehrada nabízí ubytování v krásném, klidném a romantickém prostředí Vranova nad Dyjí, v těsné blízkosti zdejší přehrady a pláže. Od samotné hráze přehrady je areál vzdálen cca 300 m a od pláže necelých 10 minut běžnou chůzí. Své osobité kouzlo Penzionu Přehrada dodává i okolní rozmanitá příroda Národního parku Podyjí, skýtající netušené možnosti k využití vašeho volného času.

Ubytování Frýdek Místek

ubytování Frýdek – Přehled dostupných hotelů, penzionů a dalšího ubytování ve Frýdku Místku a v blízkém okolí. Seznam obsahuje odkazy na stránky jednotlivých ubytovacích zařízení, kde je možné zjistit podrobnosti o ubytování, cenové podmínky, prohlédnout si fotografie a rov

Načítání trvalo 0.0586 sekund.