+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Frýdek-Místek

Klíčová slova: ubytování frýdek místek

E-mail: info@webkozar.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. listopadu 2011

Popis: Hotel La Rosa nabízí příjemné ubytování v památkové části města Frýdek-Místek. Při Vašich pracovních i soukromých cestách má pro Vás hotel připraveno 5 jednolůžkových a 5 dvojlůžkových pokojů, a dále také dva apartmány s terasou a výhledem na Beskydy. Hotel La Rosa rovněž nabízí bohatý výběr vynikajících jídel české i zahraniční kuchyně ve stylové restauraci.

Web: www.hotel-frydek-mistek.com

Další související informace

Levné letenky Bratislava

letenky, letenka, Bratislava, Praha, ubytování – Bratislava je hlavní město a také největší město našeho sousedního státu, Slovenska. Každý turista, který do tohoto města vyrazí, zde může navštívit celou řadu zajímavých míst, která ho uchvátí. Ani po několika dnech se tak v Bratislavě rozhodně nebudete nudit. Do Bratislavy je nejvýhodnější letět letadlem, protože letadlo vám oproti autu nebo autobusu může nabídnout mnoho výhod. Letadlo je také bezpečnější dopravní prostředek než je právě auto nebo autobus.

Penzion San Marco

Penzion San Marco, penzion, ubytovani – Penzion se nachází cca 100m od centra vinných sklípků v Mutěnicích. Penzion má vlastní uzavřené parkoviště, letní terasu, vlastní vinný sklípek v suterénu - pouze degustace láhvových vín mutěnských vinařů - otevřený od února 2004 - úschovna jízdních kol, stylový bar s posezením pro 40 osob, možnost uspořádání jednání, posezení pro uzavřenou společnost s rautem.

Hotel Selský dvůr ve Vyškově

hotel, ubytování, hotel Selský dvůr, ubytování ve – Hotel Selský dvůr je dnes vyhledávaným ubytovacím zařízením ve Vyškově. Nabízí ubytování ve 2lůžkových podkrovních pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, telefonem a připojením na internet. Celková kapacita je 39 lůžek + případné přistýlky: 18 pokojů se dvěmi lůžky, 1 pokoj se třemi lůžky je přizpůsoben pro imobilní hosty včetně sociálního zařízení s vanou. V prostorném salonku (dataprojektor, flipchart, audiotechnika. ) s kapacitou cca 60 míst nabízí možnost pořádání nejrůznějších firemních či soukromých akcí: svatby, promoce, slavnostní rauty, školení, kurzy... Příjemná USSPA vířívka a klasická suchá finská sauna.

Načítání trvalo 2.0887 sekund.