+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Frýdek-Místek

Klíčová slova: ubytování frýdek místek

E-mail: info@webkozar.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. listopadu 2011

Popis: Hotel La Rosa nabízí příjemné ubytování v památkové části města Frýdek-Místek. Při Vašich pracovních i soukromých cestách má pro Vás hotel připraveno 5 jednolůžkových a 5 dvojlůžkových pokojů, a dále také dva apartmány s terasou a výhledem na Beskydy. Hotel La Rosa rovněž nabízí bohatý výběr vynikajících jídel české i zahraniční kuchyně ve stylové restauraci.

Web: www.hotel-frydek-mistek.com

Další související informace

chata 69

ubytování krkonoše levně benecko – Pronajmu chatu v Krkonoších na Benecku pro cca 7lidí na samotě v blízkosti vleku. Ideální dovolená. Levně v blízkosti vleků. při více dnech je možná sleva. Chata je kompletně zařízená. K pobytu dostáváte basu piva

Penzion Feston

Penzion Feston, penzion, ubytovani – Nabízíme ubytování v 5 dvoulůžkový a 1 čtyřlůžkovém pokoji. V letních měsících je k dispozici menší vnitřní bazének (průměr 3,5m). Hosté mohou využít posezení v zimní zahradě u bazénu nebo na zahradě, kde je k dispozici gril. Celý objekt je nekuřácký a pokryt signálem wi-fi. Parkovat lze přímo před penzionem.

Penzion Koruna

Penzion Koruna, penzion, ubytovani – Penzion Koruna se nachází v samotném historickém centru města Opava, 25 km od Ostravy. Zejména díky své jedinečné poloze a zároveň snadné dostupnosti je penzion vyhledáván zejména těmi, kteří chtějí být v centru dění a mít všude blízko. Hosté penzionu mohou zdarma parkovat u hotelu Koruna, vzdáleného cca. 50 m, a jehož hotelové parkoviště disponuje dostatečně velkou kapacitou. Návštěvníkům Opavy nabízíme ubytování jak na jednu noc, tak i dlouhodobý pronájem bytu přímo v centru města.

Načítání trvalo 2.4066 sekund.