+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Frýdek-Místek

Klíčová slova: ubytování frýdek místek

E-mail: info@webkozar.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. listopadu 2011

Popis: Hotel La Rosa nabízí příjemné ubytování v památkové části města Frýdek-Místek. Při Vašich pracovních i soukromých cestách má pro Vás hotel připraveno 5 jednolůžkových a 5 dvojlůžkových pokojů, a dále také dva apartmány s terasou a výhledem na Beskydy. Hotel La Rosa rovněž nabízí bohatý výběr vynikajících jídel české i zahraniční kuchyně ve stylové restauraci.

Web: www.hotel-frydek-mistek.com

Další související informace

Penzion Macocha

Penzion Macocha, penzion, ubytovani – Penzion se nachází přímo v srdci chráněné krajinné oblasti Moravský kras. Kolem něj se rozprostírá malebné Punkevní údolí, kde ponorná říčka Punkva vytváří Jakubovo jezero a dodává mu romantický nádech. Přijeďte strávit pohodovou dovolenou a odpočiňte si od všech starostí všedního dne. U nás se budete mít jako v bavlnce.

Hotel Residence Romanza

Hotel Residence Romanza, hotel, ubytovani – Hotel Residence Romanza je nově otevřen v centu Mariánských Lázní. Luxusní 4* hotel v romantickém prostředí a s krásným výhledem nabízí své služby milovníkům různých sportů, golfu, cyklistiky, pěší turistiky, ale i relaxačních masáží, wellnessu a jiných lázeňských procedur.

Penzion Hustopeče Mereda

Penzion Hustopeče, Ubytování Hustopeče – Rodinné ubytování v klidné části Hustopečí. Penzion Hustopeče Meredová nabízí ubytování ve 2,3 a 4 lůžkových pokojích. K dispozici je vybavená kuchyňka, televize, koupelna a venkovní terasa s pergolou.

Načítání trvalo 0.0668 sekund.