+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Galaxie hotel Zlín

Klíčová slova: Hotel,Galaxie,hotel,Zlín,ubytování,Zlín,Zlin,Gala

E-mail: Hotel-Zlin-Galaxie@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 14. ??jna 2010

Popis: Hotel Galaxie nabízí svým hostům kapacitu 31 lůžek v jedno, dvou až čtyřlůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem. V případě zájmu větších kolektivů nabízíme i možnost přespání v zábavním parku, který pojme na noc až 150 lidí.

Web: www.hotel-galaxie-hotel-zlin-zlin.rs-ubytovani.net/

Další související informace

Penzion Amenity ubytování

Penzion,Amenity,ubytování,Zlín,Zlin,ubytovani – Amenity wellness. Interiér byl vytvářený takovým způsobem, aby Váš pobyt byl skutečným zážitkem s pocitem příjemně strávených chvil naplněných duševní a tělesnou harmonií.V Amenity wellness slouží k ubytování sedm plně vybavených dvoulůžkových pokojů nebo pokud se vypravíte s celou rodinou, bude pro vás připraven rodinný pokoj se dvěmi ložnicemi. V každém pokoji se nachází minibar, tv, satelit, připojení na internet, trezor, telefon. Ve SPA provozu jsou pro návštěvníky připraveny procedury různych typů a vždy budete obsluhováni příjemnýn a vstřícným personálem. Doporučujeme využít některou z mnoha nabízených masáží nebo zábalů. Pro ženy jsou připraveny komplexní beauty služby (kadeřnictví, kosmetika, pedikúra, nehtová modeláž).Občerstvení Vám nabídneme v ,,suchém" nebo ,,mokrém" SPA baru. Pro stálé návštěvníky a ubytované hosty připravujeme speciální nabídky.

Hotel Wellness Hotel Ida

Hotel,Wellness,Hotel,Ida,ubytování,Františkovy,Lá – Wellness hotel Ida leží přímo v historickém centru Františkových Lázní nedaleko lázeňské kolonády. Historie domu sahá až k počátku 19. století, kdy dům nesl název "Schwarze Roß“ neboli „Černý kůň“.

Hotel Pod Špilberkem ubyt

Hotel,Pod,Špilberkem,ubytování,Brno,Pod,Spilberke – Stylový hotel Pod Špilberkem v nejbližší blízkosti centra Brna se nachází na nově zrekonstruované Pekařské ulici, která je přirozenou spojnicí mezi historickým centrem města a proslulýmm brněnským výstavištěm.Obě dvě místa jsou pro návštěvníky ubytované v hotelu Pod Špilberkem

Načítání trvalo 0.0920 sekund.