+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Galaxie hotel Zlín

Klíčová slova: Hotel,Galaxie,hotel,Zlín,ubytování,Zlín,Zlin,Gala

E-mail: Hotel-Zlin-Galaxie@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 14. ??jna 2010

Popis: Hotel Galaxie nabízí svým hostům kapacitu 31 lůžek v jedno, dvou až čtyřlůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem. V případě zájmu větších kolektivů nabízíme i možnost přespání v zábavním parku, který pojme na noc až 150 lidí.

Web: www.hotel-galaxie-hotel-zlin-zlin.rs-ubytovani.net/

Další související informace

Hotel Rieger ubytování Jičín

Hotel,Rieger,ubytování,Jičín,Jicin,ubytovani – K dispozici je 11 dvoulůžkových a třílůžkových moderně vybavených pokojů a jeden apartmán. Pokoje jsou vybaveny sprchou nebo vanou, WC, SAT, lednicí a po celé budově lze zdarma využít bezdrátové připojení k intrenetu.

Hotel Globál

Hotel,Globál,ubytování,Sokolov,Global,ubytovani – Ubytování v apartmá a dvoulůžkových pokojích.Součástí každého pokoje je televizor a WC se sprchou nebo vanou.Parkování v uazvřeném prostoru.K dispozici hotelová restaurace.Při pěkných dnech skvěle poslouží letní terasa s obsluhou.

Hotel Melodie ubytování F

Hotel,Melodie,ubytování,Františkovy,Lázně,Frantis – O Vaše pohodlí v hotelu Melodie ve Františkových Lázních se postará celkem 35 lůžek ve dvoulůžkových, třílůžkových pokojích a apartmánech. Pokoje jsou velmi útulné s nádechem rodinného prostředí vybavený stylovým nábytkem, TV+SAT, WC. U hotelu Melodie

Načítání trvalo 0.3975 sekund.