+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Garni Romantick ubytování Český Krumlov

Klíčová slova: Hotel,Garni,Romantick,ubytování,Český,Krumlov,Cesk

E-mail: Hotel-Cesky-Krumlov-Garni-Romantick@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 1. z??? 2011

Popis: Rodinný luxusní hotel s celoročním provozem je obklopen zahradou s jezírkem a nabízí k ubytování 8 komfortních pokojů s prostornou koupelnou (WC, sprcha nebo vana, vysoušeč vlasů), telefon, satelitní TV, zdarma internet, dvd přehrávač a široký výběr filmů k zapůjčení. Nekuřácké prostředí.

Web: www.garni-romantick-cesky-krumlov.rs-hotel.net/

Další související informace

Penzion U Hamru ubytování

Penzion,U,Hamru,ubytování,Český,Krumlov,Cesky,Krum – Penzion U Hamru má celkovou kapacitu 22 lůžek. K dispozici je šest dvoulůžkových pokojů a dva třílůžkové. U dvou pokojů je možnost přistýlek. Součástí každého útulného pokoje penzionu. U Hamru je vlastní sociální zařízení.

Hotel Vltava ubytování Če

Hotel,Vltava,ubytování,Český,Krumlov,Cesky,Krumlo – Tříhvězdičkový rodinný hotel Vltava se nachází nedaleko historického centra Českého Krumlova. Přímá poloha hotelu je v klidné čtvrti Horní Brána nedaleko sinice č.157, ve směru Český Krumlov Kaplice. Hosté ocení klid v Hotelová restaurace hostům nabízí celodenní stravování zahrnující jihočeské speciality, pizzu a výběr ze světové kuchyně. Možost i vegetariánské stravy. Hosté mohou využívat i salónek s kapacitou 30 míst , vhodný k soukromým a firemním večírkům.Parkování mohou hosté využít na přilehlém parkovišti. Na recepci je možnost internetu a faxu. Na recepci si hosté mohou zajistit vstupenky do městského či otáčivého hlediště ,vyřídit rezervaci v krumlovských restauracích, doporučit kam za zábavou. Možnost zajistit průvodce nebo překldatele.

Penzion Katka ubytování Č

Penzion,Katka,ubytování,Český,Krumlov,Cesky,Kruml – V přijemném prostředí nabízí pension Katka v Českém Krumlově místa k ubytování v 8 pokojích.1 jednolůžkový s možností přistýlky, 4 dvoulůžkové pokoje a 3 třílůžkové pokoje. Pokoje penzionu Katka v Českém Krumlově mají vlastní WC, sprchu a jsou standardně vybaveny. Váš automobil je možné zaparkovat na bezpečném parkovišti.

Načítání trvalo 0.0898 sekund.