+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel GARNI ubytování Čes

Klíčová slova: Hotel,GARNI,ubytování,České,Budějovice,Ceske,Bude

E-mail: Hotel-Ceske-Budejovice-Garni@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 1. ?nora 2011

Popis: Tříhvězdičkový hotel GARNI se nachází 5 minut pěší chůze od centra města.Před hotelem jsou zastávky městské hromadné dopravy číslo 1, 3, 4, 9 a 17, které odjíždějí z autobusového a vlakového nádraží.Ubytování je nabízeno v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, některé pokoje jsou vybavené televizorem.

Web: www.hotel-garni-ceske-budejovice.rs-ubytovani.eu/

Další související informace

Motel Dlouhá louka ubytování České Budějovice

Motel,Dlouhá,louka,ubytování,České,Budějovice,Cesk – Motel Dlouhá louka nabízí celoroční levné ubytování v přírodě podle vlastního přání návštěvníků - bungalovy, karavany nebo stany. Kapacita motelu Dlouhá louka je 100 lůžek a k dispozici jsou dvou, tří a čtyřlůžkové bungalovy.

Penzion Bohemia ubytování

Penzion,Bohemia,ubytování,České,Budějovice,Ceske, – Ubytovat se hosté mohou ve čtyřech pokojích a dvou apartmánech. Všechny pokoje jsou prostorné, standartně vybavené sociálním zařízením, televizí, wifi, některé mají mini kuchyňku. Celková kapacita je 16 lůžek a 4 přistýlky.

Hotel AMADEUS ubytování České Budějovice

Hotel,AMADEUS,ubytování,České,Budějovice,Ceske,Bud – Příjemné zařízení hotelu Amadeus je navrženo a vytvořeno tak, aby hostům navodilo atmosféru domácího pohodlí. Všechny pokoje hotelu mají vlastní prostornou koupelnu s vanou, toaletou, telefonem, televizor a satelit, ledničky s občerstvením a přípojku na internet.

Načítání trvalo 0.0699 sekund.