+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel GARNI ubytování Čes

Klíčová slova: Hotel,GARNI,ubytování,České,Budějovice,Ceske,Bude

E-mail: Hotel-Ceske-Budejovice-Garni@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 1. ?nora 2011

Popis: Tříhvězdičkový hotel GARNI se nachází 5 minut pěší chůze od centra města.Před hotelem jsou zastávky městské hromadné dopravy číslo 1, 3, 4, 9 a 17, které odjíždějí z autobusového a vlakového nádraží.Ubytování je nabízeno v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, některé pokoje jsou vybavené televizorem.

Web: www.hotel-garni-ceske-budejovice.rs-ubytovani.eu/

Další související informace

Ubytovna F. Škroupa ubytování České Budějovice

Ubytovna,F.,Škroupa,ubytování,České,Budějovice,Ces – Ubytovna F.Škroupa nabízí celoročně ubytování, vhodné pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty. Ubytování často využívají turisti, studenti, pracující čety i dlouhodobé ubytování. Celková kapacita ubytování je 67 lůžek.

Hotel Habsburg ubytování

Hotel,Habsburg,ubytování,České,Hamry,Ceske,Hamry, – Hotel nabízí ubytování v jedno až čtyřlůžkových pokojích, přičemž celková kapacita je 48 lůžek. 13 pokojů má sociální zařízení na patře. Dva apartmány (2 – 4 lůžka) mají vlastní sociální zařízení. V termínu 27. 12. 2010 – 2. 1. 2011 je ubytování možné pouze s polopenzí.

Hotel AMADEUS ubytování České Budějovice

Hotel,AMADEUS,ubytování,České,Budějovice,Ceske,Bud – Příjemné zařízení hotelu Amadeus je navrženo a vytvořeno tak, aby hostům navodilo atmosféru domácího pohodlí. Všechny pokoje hotelu mají vlastní prostornou koupelnu s vanou, toaletou, telefonem, televizor a satelit, ledničky s občerstvením a přípojku na internet.

Načítání trvalo 0.3219 sekund.