+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel garni Vila Polní ubytování Praha 6

Klíčová slova: Hotel,garni,Vila,Polní,ubytování,Praha,6,garni,Vil

E-mail: pension-Polni-Praha@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 25. srpna 2009

Popis: Hotel Vila Polní nabízí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Pokoje mají vlastní sociální zařízení. Ve standardních pokojích je pro hosty ke zvýšení pohodlí připraven minibar.

Web: www.hotel-garni-vila-polni.ubytovani-cz.info/Praha-6.htm

Další související informace

Penzion Jana ubytování Praha 6

Penzion,Jana,ubytování,Praha,6,ubytovani – Všechny apartmány jsou vybaveny rozhlasovým i televizním přijímačem. Své auto si můžete bezpečně zaparkovat na zahradě. Naši hosté mají k dispozici nepřetržitý přístup na rychlý internet přímo v domě.

Hotel Gallery hotel SIS u

Hotel,Gallery,hotel,SIS,ubytování,Praha,4,ubytova – Gallery hotel SIS je moderní 4-hvězdičkový hotel v Praze po rekonstrukci spojující moderní design s historickou atmosférou budovy nacházející se nedaleko centra města v Praze 4. Výborná je především dostupnost k Václavskému náměstí, od kterého Vás dělí jen 4 zastávky. Interiér Gallery hotelu SIS v Praze 4 je vyzdoben uměleckým sklem českých umělců.

Hotel Ontario garni ubyto

Hotel,Ontario,garni,ubytování,Karlovy,Vary,ubytov – Hotel Ontario se nachází v lázeňské zóně přímo nad Mlýnskou kolonádou. Ze všech pokojů je překrásný výhled na řeku Teplou a na kolonádu. Pouze několik kroků od hotelu se naskýtá množství nádherných procházek po památkách, či ochutnávce pramenů.

Načítání trvalo 0.0656 sekund.