+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Garni Zlín ubytován

Klíčová slova: Hotel,Garni,Zlín,ubytování,Zlín,Zlin,Garni,Zlin,u

E-mail: Hotel-Zlin-Garni@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 23. kv?tna 2011

Popis: Hotel Garni ve Zlíně nabízí 68 dvoulůžkových pokojů a 3 apartmá o celkové kapacitě 161 lůžek. Na 17 pokojích je možnost přistýlky. 47 pokojů hotelu Garni ve Zlíně má vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchovým koutem nebo vanou a WC), TV-SAT, telefon s přímou volbou, část pokojů pevné připojení k internetu a část k WIFI. 24 pokojů má vlastní sociální zařízení (koupena se sprchovým koutem a WC)

Web: www.hotel-garni-zlin-zlin.rs-ubytovani.eu/

Další související informace

Penzion Amenity ubytování

Penzion,Amenity,ubytování,Zlín,Zlin,ubytovani – Amenity wellness. Interiér byl vytvářený takovým způsobem, aby Váš pobyt byl skutečným zážitkem s pocitem příjemně strávených chvil naplněných duševní a tělesnou harmonií.V Amenity wellness slouží k ubytování sedm plně vybavených dvoulůžkových pokojů nebo pokud se vypravíte s celou rodinou, bude pro vás připraven rodinný pokoj se dvěmi ložnicemi. V každém pokoji se nachází minibar, tv, satelit, připojení na internet, trezor, telefon. Ve SPA provozu jsou pro návštěvníky připraveny procedury různych typů a vždy budete obsluhováni příjemnýn a vstřícným personálem. Doporučujeme využít některou z mnoha nabízených masáží nebo zábalů. Pro ženy jsou připraveny komplexní beauty služby (kadeřnictví, kosmetika, pedikúra, nehtová modeláž).Občerstvení Vám nabídneme v ,,suchém" nebo ,,mokrém" SPA baru. Pro stálé návštěvníky a ubytované hosty připravujeme speciální nabídky.

Hotel GARNI ubytování Čes

Hotel,GARNI,ubytování,České,Budějovice,Ceske,Bude – Tříhvězdičkový hotel GARNI se nachází 5 minut pěší chůze od centra města.Před hotelem jsou zastávky městské hromadné dopravy číslo 1, 3, 4, 9 a 17, které odjíždějí z autobusového a vlakového nádraží.Ubytování je nabízeno v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, některé pokoje jsou vybavené televizorem.

Hotel Garni Romantick ubytování Český Krumlov

Hotel,Garni,Romantick,ubytování,Český,Krumlov,Cesk – Rodinný luxusní hotel s celoročním provozem je obklopen zahradou s jezírkem a nabízí k ubytování 8 komfortních pokojů s prostornou koupelnou (WC, sprcha nebo vana, vysoušeč vlasů), telefon, satelitní TV, zdarma internet, dvd přehrávač a široký výběr filmů k zapůjčení. Nekuřácké prostředí.

Načítání trvalo 0.0600 sekund.