+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Garni Zlín ubytován

Klíčová slova: Hotel,Garni,Zlín,ubytování,Zlín,Zlin,Garni,Zlin,u

E-mail: Hotel-Zlin-Garni@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 23. kv?tna 2011

Popis: Hotel Garni ve Zlíně nabízí 68 dvoulůžkových pokojů a 3 apartmá o celkové kapacitě 161 lůžek. Na 17 pokojích je možnost přistýlky. 47 pokojů hotelu Garni ve Zlíně má vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchovým koutem nebo vanou a WC), TV-SAT, telefon s přímou volbou, část pokojů pevné připojení k internetu a část k WIFI. 24 pokojů má vlastní sociální zařízení (koupena se sprchovým koutem a WC)

Web: www.hotel-garni-zlin-zlin.rs-ubytovani.eu/

Další související informace

Penzion 66 - ubytování Zl

penzion,ubytování,hotel,zlín – Penzion 66 nabízí příjemné a moderní ubytování. Nachází se 6 km od Zlína v klidném prostředí v blízkosti lesů, přírodního koupaliště a Zoo Lešná. Perličky, SAT, DVD, internet, wifi, LCD TV, bar, půjčovna PC, jízdních kol, parkoviště, garáže.

Hotel U Šuterů ubytování

Hotel,U,Šuterů,ubytování,Praha,1-Nové,Město,Praha – Hotel U Šuterů nabízí pohodlné ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a apartmánech. V roce 2004 byly pokoje hotelu zrokonstruovány a nyní jsou nově zařízeny stylovým nábytkem , který je citlivě zakomponován do gotické podoby interiéru budovy.

Hotel Ontario garni ubyto

Hotel,Ontario,garni,ubytování,Karlovy,Vary,ubytov – Hotel Ontario se nachází v lázeňské zóně přímo nad Mlýnskou kolonádou. Ze všech pokojů je překrásný výhled na řeku Teplou a na kolonádu. Pouze několik kroků od hotelu se naskýtá množství nádherných procházek po památkách, či ochutnávce pramenů.

Načítání trvalo 0.4672 sekund.