+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel GARNI

Klíčová slova: Hotel GARNI p.v.t.

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 28. ledna 2010

Popis: Tříhvězdičkový Hotel Garni p.v.t. v centru Českých Budějovic je 5 minut chůze vzdálený od jednoho z největších náměstí České republiky - nám. Přemysla Otakara II.Nabízíme ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s vlastním so

Web: hotelgarnipvt.bezvadovca.cz/

Další související informace

Hotel garni Vila Polní v Praze

Hotel garni Vila Polní,ubytování v – Hotel garni Vila Polní se nachází v Praze v klidném prostředí v Praze 6 nedaleko Obory Hvězda. Hotel nabízí ubytování v 10 pokojích o celkové kapacitě 16 lůžek v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Pokoje hotelu mají vlastní sociální zařízení. Ve standardních pokojích je pro hosty ke zvýšení pohodlí připraven minibar. Dále jsou pokoje hotelu vybaveny televizí se satelitními stanicemi a přijímá všechny běžně dostupné programy.Hotel je provozován v kategorii garni snídaně je zahrnuta v ceně ubytování. Na přání hostů zajistí také obědy a večeře. Nebo si můžete zajít v okolí do nějaké s restaurací .Vyhrazená parkovací místa v zahradě objektu .

Hotel V Pivovaře v Davli

Hotel V Pivovaře,ubytování v – V krásném prostředí malebného městečka Davle, dvacet kilometrů od Prahy, přímo u vltavských břehů, stojí příjemný hotel s restaurací.Celková kapacita hotelu je 54 lůžek v jedno, dvou, třílůžkových pokojích a apartmánech pro čtyři osoby. Všechny mají vlastní sociální zařízení, koupelnu se sprchou či vanou, satelitní televizi a WiFi. Klimatizovaná restaurace s kapacitou 50 míst k sezení je doplněna nekuřáckým salónkem pro 40 osob. V letních měsících je navíc hojně využívaná i venkovní terasa s krásným výhledem na řeku o kapacitě 20 míst.Hoteloví hosté mají zajištěné bezplatné, uzamčené parkování a možnost uložit cennosti v hotelovém trezoru. V hotelu je dále uzamykatelná úschovna kol, možnost využít kopírku či fax a obchod ze suvenýry.

Načítání trvalo 1.8423 sekund.