+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Giovanni Giacomo ub

Klíčová slova: Hotel,Giovanni,Giacomo,ubytování,Teplice,ubytovan

E-mail: Hotel-Teplice-Giovanni-Giacomo@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 3. listopadu 2010

Popis: Hotel má k dispozici 25 pokojů a to jednolůžkové a dvoulůžkové, pokoje typu Superior, Junior Suite, Prezidentské apartmá a pokoj pro invalidy. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, LCD televizí se satelitními programy, telefonem s přímou volbou, minibarem, bezplatným přístupem k internetu a sociálním zařízením.

Web: www.hotel-giovanni-giacomo-teplice.az-ubytovani.net/

Další související informace

Hotel Vienna - Teplice

hotel,ubytování,teplice, – Hotel Vienna je moderní hotel v Teplicích typu garni přímo v centru lázeňského města Teplice. Hotel Vienna v Teplicích Vám nabízí 9 pokojů. vybavených PC s připojením na internet, TV, lednicí, telefonem, minibarem a kafe - setem.

Hotel Lázeňský dům Beetho

Hotel,Lázeňský,dům,Beethoven,ubytování,Teplice,La – Ubytovat se můžete v jednolůžkových, dvoulůžkových a dvoulůžkových comfort pokojích, nebo v apartmánech. Celková kapacita domu je 324 lůžek. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem(v apartmánu s vanou) a WC, televizí se satelitním příjmem a chladničkou.

Hotel ELEGANCE ubytování

Hotel,ELEGANCE,ubytování,Šumperk,Sumperk,ubytovan – Hotel ELEGANCE je komfortní a elegantní hotel v samotném centru Šumperka. Jen pár kroků od šumperského divadla, muzea, městského parku, náměstí s romantickými uličkami. K dispozici je hostům 15 stylově zařízených pokojů.

Načítání trvalo 0.3141 sekund.