+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Gold

Klíčová slova: Hotel Gold

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 16. ?ervence 2010

Popis: Hotel Gold Vám nabízí příjemné ubytování a pestrý výběr pokojů s krásným výhledem na Malou Fatru. Máme pro Vás připraveno 23 pokojů s celkovou kapacitou 45 lůžek a 35 přistýlek. K dispozícii jsou 4 apartmány, 18 dvoulůžkových pokojů,sú štyri apartmány a 1 jednolůžkový pokoj s přistýlkou. Každý pokoj má k dispozici kabelovou televizi, ledničku, telefon, wifi připojení na internet a vlastní koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem a s WC. Apartmány mají 2 balkony, velký obývací pokoj a 2 WC. Hotel Gold - hotel přátelský k dětem - co to znamená? Jde nám o to, aby Vaše děti zažily něco nového. Ukázat jim krásy přírody a lidovou kulturu hravou formou a na vlastní kůži. A po dobu co si Vaše děti hrají s námi, Vy se můžete věnovat sobě! Program již necháme na Vás, možností budete mít v našem hotelu a jeho okolí mnoho...

Web: hotel-gold.hotely24.sk/

Další související informace

Hotel UNO

Hotel UNO – V Unu naleznete ubytování různých kategorií ve 44 pokojích, celková kapacita hotelu je 94 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a telefonem. Na internet se lze připojit přes WiFi zónu v hotelové restauraci nebo využít internetový kiosek v hotelové hale. Minibary na pokojích jsou vybavovány pouze na přání klienta.<p> Hotelová restaurace s nabídkou specialit domácí i světové kuchyně potěší leckterého gurmána.<p> Pro kongresy, školení a prezentace je k dispozici Modrý salónek (36 osob), Oranžový salónek (50 osob) a kongresový sál (100 osob). Oba prostory jsou vybaveny moderní audiovizuální technikou.<p> Okolí <a href="http://hotel.cz/usti-nad-orlici/" >Ústí nad Orlicí</a> je vhodné pro pěší výlety i cykloturistiku. Doporučujeme navštívit město <a href="http://hotel.cz/litomysl/">Litomyšl</a> s bohatou historií a pod ochranou UNESCO. Na přání Vám zprostředkujeme adrenalinový víkend, zapůjčení horských kol nebo lodí, jízdu na koních nebo třeba lezení na cvičné horolezecké stěně.

Horský hotel M&M v Ostrově

Horský hotel M & M, – Rodinný soukromý horský hotel je umístěn v malé osadě Nové Město 6 km od Božího Daru v Krušných horách a je zaměřen převážně na dětskou a rodinnou rekreaci i lyžařské pobyty a školy v přírodě dětí za smluvní ceny od 330,- Kč s plnou penzí .Hotel nabízí ubytování o kapacitě 70 lůžek v prostorných pokojích po celkové rekonstrukci.Parkování u objektu.

Hotel Baltaci ve Zlíně

Hotel Baltaci,ubytování ve Zlíně,ubytovni,Zlín, – Hotel Baltaci U náhonu se nachází ve Zlíně a nabízí příjemnou a klidnou lokalitu poblíž centra města,Hotel nabízí celkem 32 pokojů rozdělených do kategorií Standard Class, Superior class, Superior class s vířivou vanou a Suite. Všechny pokoje jsou komfortně vybaveny, standardem je televize, telefon, WiFi připojení k internetu či prostorná koupelna.Stravování v příjemné a prostorné restauraci nabízející českou i světovou kuchyni, bohatý nápojový lístek a výběr z kvalitních moravských a některých zahraničních vín.Hotel nabízí tyto služby: privátní wellness centrum, kde naleznete prostorný a mohutně vířivý whirlpool, aromatizovanou parní lázeň, finskou saunu a relaxační jeskyni. Internetové připojení je samozřejmostí. Parkování u hotelu.

Načítání trvalo 0.0679 sekund.