+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Gold

Klíčová slova: Hotel Gold

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 16. ?ervence 2010

Popis: Hotel Gold Vám nabízí příjemné ubytování a pestrý výběr pokojů s krásným výhledem na Malou Fatru. Máme pro Vás připraveno 23 pokojů s celkovou kapacitou 45 lůžek a 35 přistýlek. K dispozícii jsou 4 apartmány, 18 dvoulůžkových pokojů,sú štyri apartmány a 1 jednolůžkový pokoj s přistýlkou. Každý pokoj má k dispozici kabelovou televizi, ledničku, telefon, wifi připojení na internet a vlastní koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem a s WC. Apartmány mají 2 balkony, velký obývací pokoj a 2 WC. Hotel Gold - hotel přátelský k dětem - co to znamená? Jde nám o to, aby Vaše děti zažily něco nového. Ukázat jim krásy přírody a lidovou kulturu hravou formou a na vlastní kůži. A po dobu co si Vaše děti hrají s námi, Vy se můžete věnovat sobě! Program již necháme na Vás, možností budete mít v našem hotelu a jeho okolí mnoho...

Web: hotel-gold.hotely24.sk/

Další související informace

Amenity Zlín

hotel, Wellnes hotel, hotel Amenity, relaxační – Relaxační komplex hotel Amenity wellness ve Zlíně nabízí ubytování v samém centru krajského města. K ubytování slouží sedm plně vybavených 2lůžkových pokojů nebo rodinný pokoj se dvěmi ložnicemi. V každém pokoji se nachází minibar, tv, satelit, připojení na internet, trezor, telefon. Zlínské okolí se může pochlubit řadou cenných přírodních lokalit, jako jsou přírodní parky Chřiby, Želechovické paseky nebo Hostýnské vrchy. Opomenout nelze ani zoologickou zahradu ve Zlíně.

Hotel Prague INN v Praze

Hotel Prague INN ,ubytování Praha,ubytovani, – Hotel Prague INN v Praze nabízí k dispozici celkem 34 prostorných pokojů včetně 1 apartmá a 1 residenčního apartmánu. Veškeré pokoje vznikly v důsledku respektování původních zdí objektů v moderním stylu a luxusním zařízení. Všechny pokoje jsou vybaveny vanou, WC, telefonem s přímou volbou, televizí se satelitními stanicemi, trezorem, PC + faxovou přípojkou, přístupem k internetu, minibarem.

Načítání trvalo 0.0572 sekund.