+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Golden City ubytová

Klíčová slova: Hotel,Golden,City,ubytování,Praha,3-Žižkov,Praha,

E-mail: Hotel-Praha-Golden-City@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 4. ?ervna 2010

Popis: Hotel Golden City je vhodný pro ochodní cesty, jelikož v hotelu se nachází Business apartmá s PC a internetem,ale i pro rodiny je připraveno speciální apartmá. Pokoje hotelu mají vlastní sociální zařízení, koupelnu se sprchou nebo vanou.

Web: www.hotel-golden-city-praha-3.az-ubytovani.com/

Další související informace

Hotel Pension Prague City

Hotel,Pension,Prague,City,ubytování,Praha,3-Žižko – Všech 40 pokojů je vybaveno vlastní sprchou a záchodem, televizí se satelitem, noční lampičkou a podobných vybavením. Hotel Pension Prague City nabízí parkování ve vlastní garáži s kapacitou pro 8 automobilů.

Hotel Neruda ubytování Pr

Hotel,Neruda,ubytování,Praha,1-Malá,Strana,Praha, – Hotel Neruda leží v pěší vzdálenosti od nejznámějších pražských památek jako Karlův most, Staroměstské náměstí, Nové Město a Václavské náměstí. Romantické ubytování v hotelu Neruda je tou nejlepší volbou, pokud hledáte ubytování v Praze.

Hotel Amigo City Centre H

Hotel,Amigo,City,Centre,Hotel,ubytování,Praha,2-V – K dispozici je v Amigo City Centre Hotel v Praze 44 prostorných pokojů a apartmá, které jsou vybaveny kvalitním elegantním nábytkem korespondujícím s charakterem historické budovy a prostornou koupelnou.

Načítání trvalo 0.3961 sekund.