+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Grand

Klíčová slova: Hotel Grand, ubytování, hotel

E-mail: lukas.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 26. kv?tna 2011

Popis: Při přestavbě se podařilo vkusně a účelně spojit historické prvky s moderním zařízením budovy. Všechny pokoje Hotelu Grand jsou komfortně vybaveny na úrovni **** hotelu. Některé ze 14 pokojů nabízejí romantický výhled na zámek nebo náměstí lemované starými domy. Hotel Grand je vhodný zejména pro velmi náročnou klientelu. Rádi zajistíme svatební hostiny, firemní školení, oslavy a servis s tím související.

Web: hotel-grand-cesky-krumlov.hotel.cz/

Další související informace

Rodinný hotel v Podkrkonoší

ubytování, stravování, hotel – Jedinečné místo pro vaši rodinnou dovolenou. Ubytování ve dvou až pětilůžkových pokojích se sociálním zařízením ve tříhvězdičkového hotelu. Ideální pro rodiny.

Hotel Purkmistr v Plzni

Hotel Purkmistr, ubytování, ubytovani, – Pivovarský hotel nabízí 32 komfortně vybavených certifikovaných pokojů. Celková kapacita je 65 lůžek (z toho 1 čtyřlůžkové a 1 dvoulůžkové apartmá, 1 single, 10 twin, 19 double).Nachází v klidném prostředí památkové rezervace „Selské návsi“, v předměstské čtvrti Plzeň – Černice.Zahrnuje kromě hotelu pivnici s pivovarem, restaurant,vinárnu a bar.

Hotel Rango v Plzni

Hotel Rango, Plzeň, ubytování, ubytovani, – V útulném prostředí budovy, která je součástí historického centra Plzně, je pro Vás otevřený rodinný hotel Rango. Hotel je vzdálen jen několik desítek metrů od centrálního náměstí.Každý pokoj je vybaven koupelnou se sprchou a WC, satelitní televizí, telefonem s přímou volbou, přípojkou na internet a minibarem.

Načítání trvalo 0.0523 sekund.