+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Grandhotel Brno uby

Klíčová slova: Hotel,Grandhotel,Brno,ubytování,Brno,ubytovani

E-mail: Hotel-Brno-Grandhotel@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 16. srpna 2010

Popis: Grandhotel Brno nabízí díky kompletní rekonstrukci ubytování ve 105 stylově zařízených a klimatizovaných pokojích, které se dělí do tří kategorií: Standard, Superior a De Luxe. Každý z pokojů má své vlastní kouzlo, šarm a zároveň poskytuje našim hotelovým hostům maximální komfort a pohodlí.

Web: www.hotel-grandhotel-brno-brno.az-ubytovani.net/

Další související informace

Penzion Edison ubytování

Penzion,Edison,ubytování,Brno,ubytovani – Pension Edison hostům poskytuje moderní ubytování v 7 stylových dvoulůžkových pokojích a 2 luxusních dvoulůžkových apartmánech s možností 2 přistýlek. Pokoje jsou vybaveny televizorem, přípojkou na internet, každý má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou.

Hotel Holiday Inn ubytová

Hotel,Holiday,Inn,ubytování,Brno,ubytovani – Hotel nabízí ubytování ve 201 zrenovovaných dvoulůžkových pokojích s veškerým komfortem, tedy s internetem zdarma, možností přípravy teplého nápoje na pokoji, minibarem, telefonem s přímou provolbou a záznamníkem.

Hotel Slovan ubytování Br

Hotel,Slovan,ubytování,Brno,ubytovani – V hotelu Slovan jsou k dispozici jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje (suite). Celkem 83 pokojů. Součástí pokojů je, mimo jiné, koupelna s toaletou, satelitní TV, přípojka na vysokorychlostní internet (zdarma) a telefon. V cenách za ubytování je zahrnuta

Načítání trvalo 0.0659 sekund.