+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel GUSTAV MAHLER

Klíčová slova: Hotel GUSTAV MAHLER

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 16. ??jna 2010

Popis: Hotel Gustav Mahler se nachází v centru města Jihlavy v areálu bývalého dominkánského kláštera. Jedná se o zrekonstruovaný historický objekt, ve kterém je pro Vás připravena stylová restaurace, hotel a kongresové centrum. Ojedinělé prostory byly po staletí využívány jako společenské a zvdělávací centrum regionu. Hotel disponuje ubytovací kapacitou 79 lůžek, pro klienty má k dispozici saunu, fitness centrum, možnost objednání tří druhů masáží, půjčovnu kol, uzamykatelné parkoviště a garáže.<p> K dispozici je Vám zdarma po celý den pracovna, kde máte možnost využít připojení k internetu na hotelovém nebo vlastním počítači. Klíče žádejte na recepci.

Web: hotelgustavmahler.hotel.cz/

Další související informace

Seminární hotel Akademie v Hlubočkách

Seminární hotel Akademie, – Ubytování ve dvoulůžkových a jednolůžkových pokojích s celkovou kapacitou 74 osob v kategorii "standart" se sprchovým koutem, TV, Internetem, bufetovým snídaňovým servisem. Sportovní akvtivity např. tenisový kurt, rybyření, půjčovna kol, lanové aktivity, nordic walking.. Vhodné k rodinným a sportovním pobytům, firemním akcím a svatbám.

Hotel Gustav Mahler v Jihlavě

Hotel Gustav Mahler,ubytování v Jihlavě ,Jihlava, – Hotel Gustav Mahler se nachází v centru města Jihlavy ve zrekonstruovaném areálu bývalého dominikánského kláštera.Hotel disponuje ubytovací kapacitou 69 lůžek (třída STANDARD) a 8 lůžek (třída TOURIST), pro hosty je k dispozici parkoviště s garážemi, sauna, fitness centrum, půjčovna kol, součástí hotelu je galerie výtvarného umění. Hotelová restaurace nabízí výběr z jídelního lístku, jehož součástí jsou i pokrmy zahrnuté do projektu Stezky dědictví - jídla navazující na lidovou tradici Vysočiny.

Načítání trvalo 2.0157 sekund.