+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Hanácký dvůr

Klíčová slova: Hotel Hanácký dvůr

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 12. listopadu 2010

Popis: Hotel Hanácký Dvůr je rodinným hotelem nacházejícím se v klidové zóně mezi původními statky v Olomouci - Chválkovicích. Pokoje Hotelu Hanácký Dvůr jsou vybaveny stylovým nábytkem, v jejich vybavení samozřejmě nechybí vlastní WC, sprcha, TV + SAT, telefon a rádio. Přízemí hotelu je bezbariérové. Ve stylové restauraci s letní zahrádkou si můžete pochutnat na pokrmech tradiční české a krajové kuchyně. Dále jsou k dispozici tři saloóky, které jsou vhodné pro školení, jednání a prezentace.

Web: hanacky-dvur.hotel.cz/

Další související informace

Lázeňský hotel PAWLIK ve Františkových Lázních

Lázeňský hotel PAWLIK ,ubytování ve Františkových – Hotel Pawlik ve Františkových Lázních nabízí ubytování ve 148 jednolůžkových pokojích, 111 dvoulůžkových pokojích, 3 apartmá, 1 exkluzivní apartmá. Pokoje hotelu Pawlik ve Františkových Lázních jsou vybaveny moderním nábytkem, televizorem sociálním zařízením.Hotel Pawlik ve Františkových Lázních nabízí stravování ať už hosté přijedou relaxovat nebo na léčebný pobyt, v kavárně, baru, výborná strava je podávaná formou bohatého bufé. Nebo můžete navštívit nějakou restauraci v okolí.Parkovaní před komplexem nebo na blízkých parkovištích.

Hotel Olberg v Olomučanech

Hotel Olberg,ubytování v Olomučanech – Nově vybudovaný tříhvězdičkový hotel Olberg ležící na okraji CHKO Moravský kras.Najdete nás na okraji chráněné krajinné oblasti Moravský kras v klidné obci Olomučany čtyři kilometry od města Blanska.Ubytování v hotelu je možné převážně v dvoulůžkových pokojích, které jsou vybaveny LED televizí, internetovým připojením, pracovním stolem a vlastním sociálním zařízením.Restaurace a salonek s dětským koutkem o kapacitě 75 míst jsou vhodné pro polední menu i sváteční večeři.K aktivnímu odpočinku jsme pro Vás zařídili půjčovnu sportovních potřeb přímo v hotelu Olberg. K vypůjčení je mimo jiné vybavení pro cykloturistiku, in-line, vodní turistiku atd.

Načítání trvalo 0.0932 sekund.