+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Harmonie Švábov

Klíčová slova: Hotel Harmonie Švábov

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 4. listopadu 2010

Popis: Pro Vaši rekreaci i vzdělávání Vám hotel Harmonie nabízí komfortní a cenově dostupné ubytování s vlastními sportovišti, s koupalištěm i saunou. Hotel Harmonie nabízí celkem 120 lůžek ve dvou až pěti lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a s balkónem. Součástí komplexu je parkoviště pro hotelové hosty, k dispozici je uzamčená garáž pro odstavení kol nebo motocyklů.

Web: svabov.hotel.cz/

Další související informace

Lázeňský hotel Tři lilie

Lázeňský hotel Tři lilie – Luxusní Lázeňský hotel Tři lilie leží v samém srdci Františkových Lázní. Byl postaven již v roce 1793 a v roce 1995 špičkově zrekonstruován francouzským architektem Jean-Louis Mayerem. Všechny pokoje v hotelu jsou naprosto unikátní. Samozřejmostí je originální nábytek, TV + SAT, rádio, minibar a telefon. V budově jsou dva moderní výtahy, jeden z nich je upravený pro vozíčkáře. V dosahu Lázeňského hotelu Tři lilie je mnoho příležitostí pro milovníky sportu – posilovna, Fitness&Wellness centrum Fitforum, půjčovna kol, minigolf či tenis.

Park hotel Holiday Congress Wellness

hotel, ubytování, Park hotel Holiday Congress & – Komfortní Park Holiday Congress Wellness hotel je čtyřhvězdičkový hotel v Praze, který je součástí rekreačního komplexu Park Holiday nabízející ideální zázemí pro obchodní i turistickou klientelu. Disponuje 39 dvoulůžkovými pokoji a 8 apartmány, z nichž čtyři jsou mezonetové. Dva dvoulůžkové pokoje hotelu Park Holiday Congress Wellness hotelu v Praze jsou uzpůsobeny pro imobilní hosty. Celková kapacita i s přistýlkami nabízí ubytování až pro 120 hostů (bez přistýlek 94 hostů).

Načítání trvalo 2.6862 sekund.