+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Harmonie Švábov

Klíčová slova: Hotel Harmonie Švábov

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 4. listopadu 2010

Popis: Pro Vaši rekreaci i vzdělávání Vám hotel Harmonie nabízí komfortní a cenově dostupné ubytování s vlastními sportovišti, s koupalištěm i saunou. Hotel Harmonie nabízí celkem 120 lůžek ve dvou až pěti lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a s balkónem. Součástí komplexu je parkoviště pro hotelové hosty, k dispozici je uzamčená garáž pro odstavení kol nebo motocyklů.

Web: svabov.hotel.cz/

Další související informace

Hotel Liptovský Dvor ubyt

Hotel Liptovský Dvor ubytovanie Liptovský Ján – Apartmánový hotel Liptovský Dvor Jánská Dolina ponúka ubytovanie v 15 samostatných dreveniciach o celkovej kapacite 60 pevných lôžok a 30 prísteliek. Apartmánový hotel Liptovský Dvor Jánská Dolina je postavený v štýle typickej liptovskej architektúry. Každá drevenica apartmánového hotela Liptovský Dvor Jánská Dolina je dvojposchodová.

Hotel Viktor v Bratislave

hotel, Hotel Viktor, ubytování, ubytovanie, – Hotel Viktor je moderný novopostavený hotel, ktorý sa nachádza v blízkosti centra mesta Bratislava ponúka vysoký štandard ubytovania pre biznis klientelu, turistov či rodiny s deťmi. Celý hotel Viktor v Bratislave vrátane izieb je klimatizovaný, v každej izbe je samozrejme hifi pripojenie na internet. Každá izba hotela Viktor je vybavený kúpeľňou s WC, sprchovým kútom alebo vaňou, televíziou so satelitnými programami.

Hotel Schindlerův Háj ve Svitavách

Hotel Schindlerův Háj,Svitavy,ubytování,ubytovani, – Hotel Schindlerův háj disponuje 24-mi dvoulůžkovými pokoji a třemi apartmány. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizorem, telefonem, připojením na internet a minibarem. Dále je vám k dispozici restaurace s terasou s kapacitou 70 osob, vinárna s nočním provozem.Odpočinout si můžete v naši sauně, soláriu nebo při masážích.

Načítání trvalo 1.9891 sekund.