+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Harmonie Švábov

Klíčová slova: Hotel Harmonie Švábov

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 4. listopadu 2010

Popis: Pro Vaši rekreaci i vzdělávání Vám hotel Harmonie nabízí komfortní a cenově dostupné ubytování s vlastními sportovišti, s koupalištěm i saunou. Hotel Harmonie nabízí celkem 120 lůžek ve dvou až pěti lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a s balkónem. Součástí komplexu je parkoviště pro hotelové hosty, k dispozici je uzamčená garáž pro odstavení kol nebo motocyklů.

Web: svabov.hotel.cz/

Další související informace

Hotel Hvězda v Chebu

Hotel HVĚZDA, ubytování Cheb,ubytovani, – Hotel Hvězda leží přímo v centru historického města Chebu na náměstí krále Jiřího z Poděbrad .K Vašemu ubytování je k dispozici celkem 90 míst v 42 pokojích od jednolůžkových až po šestilůžkový apartmán. Pokoje jsou roztříděny do kategorií Standard Class a Economy Class. Parkování pro hosta zdarma,V prostorách recepce a restaurace je k dispozici zdarma WiFi připojení.

Hotel Zámeček v Jetřichovicích

Hotel Zámeček,ubytování v – Hotel Zámeček se nachází v Jetřichovicích a poskytuje pohodlné a příjemné ubytování. Vybrat si můžete ze standardních dvoulůžkových nebo rodinných pokojů s vlastním příslušenstvím vybavené sprchou nebo vanou, televizí se satelitním příjmem, telefonem s přímou provolbou. Executive Floor – první poschodí zámecké budovy nabízí ubytování pro náročnější klientelu - prostorné apartmá s nádherným výhledem či stylově zařízené zámecké pokoje s kvalitně vybavenou koupelnou. Hotel nabízí stravování ve stylové restauraci, která nabízí široký výběr českých jídel i mezinárodní kuchyně .Internetové připojení, parkování u hotelu.

Načítání trvalo 2.1210 sekund.