+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Hills

Klíčová slova: Hotel Hills

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 11. ?ervence 2010

Popis: Hotel Hills ve Staré Lesné poblíž Tatranské Lomnice spojuje sílu tatranské přírody s dokonalým pohodlím. Se svou neopakovatelnou atmosférou a vysokou úrovní svých služeb se řadí mezi nejlepší a nejkvalitnější hotely ve Vysokých Tatrách. Hotel Hills je ideálním místem pro rodiny i firmy. Relax centrum Hotelu Hills ve spojení s okolní příroda a vybavením hotelu nabízí možnost aktivního oddychu i příjemného uvolnění. Konferenční sály s moderními technickými zařízeními vytvářejí inspirativní podmínky pro různé firemní akce a aktivity. Stylově zařízené pokoje a apartmány s výhledem na strmé štíty hor umocňují pocit neopakovatelného zážitku. Vynikající mezinárodní kuchyně s exkluzivní vinotékou a výborným servisem uspokojí i nejnáročnější gurmány.

Web: hotel-hills.hotely24.sk/

Další související informace

Hotel Meritum

Hotel Meritum Ubytování Praha Ubytování – Moderní hotel Meritum je umístěný mezi městským centrem a mezinárodním letištěm Ruzyně. Nabízí ubytování v příjemných a dobře vybavených pokojích. K dispozici monitorované parkoviště, WiFi připojení zdarma, restaurace se třemi salonky a kongresový sál pro 50 osob. Comfortable and modern hotel Meritum situated conveniently between city centre and the Int. Airport Praha - Ruzyně. Offering efficiently equipped rooms with all needed facilities and amenities. Secured parking, WiFi,lobby bar, restaurant with local and international cuisine, three small dinning rooms and conference room seated 50 persons. Komfortables und modernes Hotel Meritum angenehm situiert zwischen der Innenstadt und dem Int. Flughafen Praha - Ruzyně. Bietet gemütliche Zimmer mit alle notwendige Ausstatung, bewachter Parkplatz, WiFi, Lobby Bar, Restaurant mit böhmische und internationale Küche, drei kleinen Nebenräumen und Konferenzsaal für 50 Personen.

Hotel v Praze - Ambassador

hotely v praze, hotel Ambassador, luxusní hotel – Ubytování v centru Prahy, přímo na Václavském náměstí Hotel Ambassador Zlatá Husa je luxusní hotel, který se nachází v Praze přímo na Václavském náměstí. Poskytuje ubytování ve vkusně zařízených pokojích.

Hotel V Pivovaře v Davli

Hotel V Pivovaře,ubytování v – V krásném prostředí malebného městečka Davle, dvacet kilometrů od Prahy, přímo u vltavských břehů, stojí příjemný hotel s restaurací.Celková kapacita hotelu je 54 lůžek v jedno, dvou, třílůžkových pokojích a apartmánech pro čtyři osoby. Všechny mají vlastní sociální zařízení, koupelnu se sprchou či vanou, satelitní televizi a WiFi. Klimatizovaná restaurace s kapacitou 50 míst k sezení je doplněna nekuřáckým salónkem pro 40 osob. V letních měsících je navíc hojně využívaná i venkovní terasa s krásným výhledem na řeku o kapacitě 20 míst.Hoteloví hosté mají zajištěné bezplatné, uzamčené parkování a možnost uložit cennosti v hotelovém trezoru. V hotelu je dále uzamykatelná úschovna kol, možnost využít kopírku či fax a obchod ze suvenýry.

Načítání trvalo 1.6124 sekund.