+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel HORAL Rožnov p.R.

Klíčová slova: hotel Rožnov, hotel Horal, Wellness, Tenis

E-mail: recepce@horalhotel.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ??jna 2009

Popis: Hotel Horal se nachází v okrajové části města Rožnov pod Radhoštěm, pod úpatím hory Radhošť. Hotel nabízí kvalitní ubytovací a grastronomické služby, které vyhoví i požadavkům náročnější klientely hledající vysokou kvalitu poskytování služeb. Horal je umístěn ve Valašském kraji, jež má bohatou historii a množství cenných kulturních památek. Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm představuje unikátní centrum lidového stavitelství. Tato kulturně-přírodní památka, jejíž návštěvnost je srovnatelná s návštěvností Pražského hradu, umožňuje v koncepci (živého muzea)předvádět tradiční řemesla, pěstovat původní plodiny i chovat tradičním způsobem dobytek.

Web: www.hotel-horal.cz/index.php

Další související informace

Hotel Mariánské Lázně

hotel, wellness, Mariánské Lázně – Nabízíme lázeňské pobyty a wellness pobyty či hotelové ubytování. Na výběr je několik možností, jak strávit krásný pobyt v romantickém lázeňském městečku Mariánské Lázně. Poznejte naši pohostinnost a péči o vaše zdraví.

Lázně, wellness a víkendové pobyty

lázně, wellness, pobyty – Portál milujemewellness.cz nabízí převážně wellness pobyty, lázeňské pobyty a víkendové pobyty po celé ČR. Můžete vybírat z více než 140 prověřených lázeňských a wellness hotelů a přes 1000 pobytů.

Načítání trvalo 0.3112 sekund.