+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Hotelový dům ubytov

Klíčová slova: Hotel,Hotelový,dům,ubytování,Olomouc,Hotelovy,dum

E-mail: Hotel-Olomouc-Hotelovy-Dum@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 23. ?ervna 2010

Popis: Hotelový dům má kapacitu 70-ti lůžek ve 35 dvoulůžkových pokojích a jeden apartmán. Hotel je vhodnější spíše pro méně náročnější klientelu a proto ceny jsou proto velmi příznivé. Pokoje jsou vybaveny WC, sprchou, lednice, TV. U dvou pokojů je možnost připojení k internetu.

Web: www.hotel-hotelovy-dum.s-ubytovani.com/Olomouc.htm

Další související informace

Hotel Vinařský dům ubytov

Hotel,Vinařský,dům,ubytování,Velké,Bílovice,Velke – Vinařský dům, moderní symbióza restaurace, penzionu a vinařského provozu v největší vinařské obci České Republiky a to ve Velkých Bílovicích. Vinařský dům nabízí skvělý pobyt v útulném penzionu, a vynikající pokrmy v příjemné restauraci s barem a letní zahrádkou s dětským hřištěm.

Hotel Lázeňský dům BELVED

Hotel,Lázeňský,dům,BELVEDERE,ubytování,Františkov – Lázeňský dům Belvedere se nachází ve Františkových lázních. Svou polohou Vám nabízí opravdový odpočinek v těsné blízkosti kouzelné přírody zastoupenou nádherným lázeňským parkem. Ubytovat se můžete v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích a v jednom apartmánu.

Hotel Švýcarský dům ubyto

Hotel,Švýcarský,dům,ubytování,Sněžník,Sneznik,Svy – Hotel je vybaven 11 prostornými apartmány. Všechny apartmány jsou vybaveny vlastním příslušenstvím a TV-Sat. Pět apartmánů má navíc svůj obývací pokoj a ložnici s možností 2 až 5 lůžek.Stylová Restaurace s domácí kuchyní a pestrým výběrem hotových jídel, minutek.

Načítání trvalo 0.0526 sekund.