+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Hotelový dům ubytov

Klíčová slova: Hotel,Hotelový,dům,ubytování,Olomouc,Hotelovy,dum

E-mail: Hotel-Olomouc-Hotelovy-Dum@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 23. ?ervna 2010

Popis: Hotelový dům má kapacitu 70-ti lůžek ve 35 dvoulůžkových pokojích a jeden apartmán. Hotel je vhodnější spíše pro méně náročnější klientelu a proto ceny jsou proto velmi příznivé. Pokoje jsou vybaveny WC, sprchou, lednice, TV. U dvou pokojů je možnost připojení k internetu.

Web: www.hotel-hotelovy-dum.s-ubytovani.com/Olomouc.htm

Další související informace

Hotel Kamenný dům ubytování Františkovy Lázně

Hotel,Kamenný,dům,ubytování,Františkovy,Lázně,Fran – Hotel nabízí pohodlný pobyt v příjemném prostředí v komfortně vybavených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, včetně pokoje pro imobilního pacienta. V každém z nich je k dispozici chladnička atd...

Ubytování Bytový dům Teplice Plaza

Ubytování,Bytový,dům,Teplice,Plaza,ubytování,Tepli – Luxusní ubytování v samostatných,kompletně vybavených bytech.Obývací pokoj,moderní kuchyň,dvě ložnice s vlastními koupelnami,WC,balkón,lodžie či terasa.Telefonní linka,televizor,internet a trezor.Balkón/terasa pak nabízí příjemné posezení. Apartmány jsou primárně určené čtyřčlenným rodinám, do jednotlivých pokojů lze navíc zajistit dětskou postýlku.

Hotel Lázeňský dům Mánes

Hotel,Lázeňský,dům,Mánes,ubytování,Karlovy,Vary,L – Lázeňská léčebna Mánes se nachází na okraji lázeňského území u lesa, nedaleko od centra města a lázeňské kolonády. Léčivé prameny jsou 10 minut chůze od léčebny. Centrum města a lázeňská kolonáda je dosažitelná Hlavní budova v kategorii lux, disponuje 12-dvoulůžkovými, 2-jednolůžkovými pokoji a 2 –dvoulůžkovými apartmány s koupelnou, WC a fénem, TV se satelitním příjmem, radiobudíkem, telefonem s přímou volbou, lednicí s minibarem, balkonem. V budově je centrální výtah. Možnost levnějšího ubytování se společným příslušenstvím v patře. Stravování je poskytováno v hotelové restauraci, která se nachází v suterénu. Vysoce profesionální personál včetně nutričního terapeuta se stará o individuální stravu klientů se širokou nabídkou diet, redukčních programů, vegetariánské stravy. Pro samoplátce snídaně probíhá formou bohatého bufetu, obědy a večeře 3-chodové meny, výběr z 5-ti jídel.

Načítání trvalo 0.3691 sekund.