+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Hotelový dům ubytov

Klíčová slova: Hotel,Hotelový,dům,ubytování,Olomouc,Hotelovy,dum

E-mail: Hotel-Olomouc-Hotelovy-Dum@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 23. ?ervna 2010

Popis: Hotelový dům má kapacitu 70-ti lůžek ve 35 dvoulůžkových pokojích a jeden apartmán. Hotel je vhodnější spíše pro méně náročnější klientelu a proto ceny jsou proto velmi příznivé. Pokoje jsou vybaveny WC, sprchou, lednice, TV. U dvou pokojů je možnost připojení k internetu.

Web: www.hotel-hotelovy-dum.s-ubytovani.com/Olomouc.htm

Další související informace

Hotel Lázeňský dům Beetho

Hotel,Lázeňský,dům,Beethoven,ubytování,Teplice,La – Ubytovat se můžete v jednolůžkových, dvoulůžkových a dvoulůžkových comfort pokojích, nebo v apartmánech. Celková kapacita domu je 324 lůžek. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem(v apartmánu s vanou) a WC, televizí se satelitním příjmem a chladničkou.

Hotel Lázeňský dům DR. AD

Hotel,Lázeňský,dům,DR.,ADLER,ubytování,Františkov – Lázeňský dům DR. ADLER ve Františkových Lázních nabízí příjemné ubytování a komplexní lázeňskou péči. Lázeňský dům Dr. Adler je umístěn v příjemné lokalitě u zeleně lázeňského parku ve Františkových Lázních.

Hotel Švýcarský dům ubyto

Hotel,Švýcarský,dům,ubytování,Sněžník,Sneznik,Svy – Hotel je vybaven 11 prostornými apartmány. Všechny apartmány jsou vybaveny vlastním příslušenstvím a TV-Sat. Pět apartmánů má navíc svůj obývací pokoj a ložnici s možností 2 až 5 lůžek.Stylová Restaurace s domácí kuchyní a pestrým výběrem hotových jídel, minutek.

Načítání trvalo 0.0618 sekund.