+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Hotelový dům ubytov

Klíčová slova: Hotel,Hotelový,dům,ubytování,Olomouc,Hotelovy,dum

E-mail: Hotel-Olomouc-Hotelovy-Dum@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 23. ?ervna 2010

Popis: Hotelový dům má kapacitu 70-ti lůžek ve 35 dvoulůžkových pokojích a jeden apartmán. Hotel je vhodnější spíše pro méně náročnější klientelu a proto ceny jsou proto velmi příznivé. Pokoje jsou vybaveny WC, sprchou, lednice, TV. U dvou pokojů je možnost připojení k internetu.

Web: www.hotel-hotelovy-dum.s-ubytovani.com/Olomouc.htm

Další související informace

Rodinný dům Villa Voyta ubytování Praha 4

Rodinný,dům,Villa,Voyta,ubytování,Praha,4,ubytovan – Pro hosty hotelu Villa Voyta je zde připraveno 21 pokojů s 42 lůžky s možností využití přistýlek. Garni Voyta nabízí apartmány, které jsou vhodné i pro dlouhodobé pobyty či pro rodiny s dětmi a jsou navíc vybaveny faxem.

Hotel Lázeňský dům Beetho

Hotel,Lázeňský,dům,Beethoven,ubytování,Teplice,La – Ubytovat se můžete v jednolůžkových, dvoulůžkových a dvoulůžkových comfort pokojích, nebo v apartmánech. Celková kapacita domu je 324 lůžek. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem(v apartmánu s vanou) a WC, televizí se satelitním příjmem a chladničkou.

Hotel Lázeňský dům BELVED

Hotel,Lázeňský,dům,BELVEDERE,ubytování,Františkov – Lázeňský dům Belvedere se nachází ve Františkových lázních. Svou polohou Vám nabízí opravdový odpočinek v těsné blízkosti kouzelné přírody zastoupenou nádherným lázeňským parkem. Ubytovat se můžete v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích a v jednom apartmánu.

Načítání trvalo 0.0865 sekund.