+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Hřebečná ubytování

Klíčová slova: Hotel,Hřebečná,ubytování,Abertamy,Hrebecna,ubytov

E-mail: Pension-Abertamy-Hrebecna@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 1. prosince 2010

Popis: LAST MINUTE Leden 2011 (platí 3.1. - 31.1.2011) Cena za jednu noc 400 Kč, 450,- Kč vč. snídaně a 599,- Kč s polopenzí + bonus 30 minut sauna, při minimální délce pobytu 2 dny. se nachází v osadě Hřebečná nedaleko města Abertamy, v srdci západní části Krušnohoří. Krásná a rozmanitá příroda v okolí poskytuje ideální podmínky pro Vaši aktivní dovolenou ve všech ročních obdobích. poskytuje celoročně ubytování v pokojích s balkony, které jsou vybaveny koupelnou a wc. Zdarma - děti do 3 let bez nároku na lůžko a stravu, dětská postýlka a pejsci (s vlastním pelíškem), velká plemena za menší poplatek.

Web: www.hrebecna-abertamy.rs-hotel.net/

Další související informace

Hotel Krásná Vyhlídka uby

Hotel,Krásná,Vyhlídka,ubytování,Stachy,Krasna,Vyh – Nekuřácký hotel Krásná Vyhlídka se vyznačuje kuriozitou a to, že že umožnuje na východní straně hory Javorník pohled do rozlehlé šumavské krajiny. Hotel Krásná Vyhlídka je převážně spojen bohatou minulostí již mnoho let nabízející hostinské služby všem turistům, či jiným dobrodruhům. Nyni se můžete v hotelu Krásná Vyhlídka ubytovat ve dvou různých kategoriích. K dispozici jsou tři vícelůžková apartmá s vlastním sociálním zařízením vybaveným umyvadlem, WC a sprchou. Dále je možnost ubytování v šesti dvoulůžkových pokojích s novým společným sociálním zařízením na chodbě. Dva 5-ti lůžkové pokoje s novým společným sociálním zařízením na chodbě. Celková kapacita hotelu je 34 lůžek. Parkování je zabezpečeno na parkovišti přímo u hotelu. V hotelu Krásná Vyhlídka je preferována dobrá a domácí strava bez konzervantů a polotovarů. K snídani si hosté hotelu pochutnají na bohatých švédských stolech, kam Vás přivede vůně ranní kávy a není zapomínáno ani na racionální stravu nebo kakao pro malé děti. K snídani samozřejmě patří křupavé teplé rohlíky z místní pekárny. Po Vašem výletě či exkurzi na vás budou čekat večeře dle osvědčených receptů.

Hotel Dvořák ubytování Ka

Hotel,Dvořák,ubytování,Karlovy,Vary,Dvorak,ubytov – Čtyřhvězdičkový lázeňský hotel Dvořák stojí na exkluzivním místě na říčce Teplá poblíž karlovarské Vřídelní kolonády. Hotel který je v provozu po celý rok poskytne lázeňskou péči v příjemném prostředí zaručujícím naprosté pohodlí.

Hotel Koruna ubytování Ka

Hotel,Koruna,ubytování,Karlštejn,Karlstejn,ubytov – Hotel má po celý rok k ubytování 14 pokojů o kapacitě 40 lůžek. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (vlastní WC, sprchu). Na pokojích je rovněž televize se SAT. Rozhodnete se vzít sebou domácího mazlíčka, v hotelu bude vítaný. Hostům je k dispozici vlastní hlídané parkoviště.

Načítání trvalo 0.0574 sekund.