+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Hůrka Pardubice

Klíčová slova: Hotel Hůrka Pardubice

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 30. kv?tna 2010

Popis: V Hotelu Hůrka jsou k dispozici bytové jednotky se dvěma útulnými dvou až čtyřlůžkovými pokoji s vlastním vstupem. Pokoje jsou větratelné, vytápěné ústředním topením. Vybavení nábytkem odpovídá běžnému standardu, na pokojích jsou TV příjímače. Každá bytová jednotka disponuje vlastním sociálním zařízením(WC,sprchový kout), minikuchyňkou s lednicí, dvouvařičem a skříňkou na potraviny.

Web: hotel-hurka.hotel.cz/

Další související informace

Hotel CD

Hotel CD – Recepce je otevřena nonstop, směnárna a rezervace ubytování od 6 - 14 hod, internet WiFi, možnost praní prádla, drobný prodej. V areálu hotelu je parkoviště, areál se v noci uzavírá. Pobyt s domácím mazlíčkem je za poplatek povolen.

Lázeňský hotel Pawlik

Lázeňský hotel Pawlik – Lázeňský hotel Pawlik je místem ideálním pro rodiny s dětmi a aktivní hosty. Je přímo přepojen s lázeňským komplexem Aquaforum, nabízejícím 7 bazénů, tobogány, skluzavky a wellness. Samotný lázeňský hotel Pawlik **** je budovou postavenou v secesním stylu, nabízející komfortní ubytování v pokojích standardně vybavených koupelnou, WC, TV se satelitním příjmem, lednicí, rádiem a telefonem. Dozajista na Vás příjemně zapůsobí nejen klidné prostředí Františkových Lázní, ale také vysoká kvalita nabízených služeb lázeňského hotelu Pawlik ****.

Hotel Bouček

Hotel Bouček – Hotel Bouček najdete v historickém centru města Kroměříže u Arcibiskupského zámku na Velkém náměstí. Našim hostům nabízíme ubytování v 11 komfortně zařízených pokojích, v jejichž vybavení samozřejmě nechybí vlastní sociální zařízení, minibar, TV a možnost bezdrátového připojení k internetu.

Načítání trvalo 0.0871 sekund.