+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Hvězda ubytování Ch

Klíčová slova: Hotel,Hvězda,ubytování,Cheb,Hvezda,ubytovani

E-mail: Hotel-Cheb-Hvezda@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 19. ledna 2011

Popis: Hotel Hvězda leží přímo v centru historického města Chebu na náměstí krále Jiřího z Poděbrad nedaleko tzv. Městského domu, kde byl roku 1634 zavražděn Albrecht z Valdštejna. Komplex hotelu tvoří tři historické budovy v horní části náměstí. K ubytování je k dispozici celkem 90 míst v 42 pokojích od jednolůžkových až po šestilůžkový apartmán. Pokoje jsou roztříděny do kategorií Standard Class a Economy Class.

Web: www.hotel-hvezda-cheb.az-ubytovani.com/

Další související informace

Hotel Mlýn ubytování Cheb

Hotel,Mlýn,ubytování,Cheb,Mlyn,ubytovani – Hotel nabízí celkem 31 pokojů ve složení 27 dvoulůžkových pokojů a 4 prostorné apartmány s celkovou kapacitou 70 pevných lůžek s možností dalších přistýlek.Kapacita s částí Hotel Zámek je celkem přes 100 lůžek.

Hotel Neruda ubytování Pr

Hotel,Neruda,ubytování,Praha,1-Malá,Strana,Praha, – Hotel Neruda leží v pěší vzdálenosti od nejznámějších pražských památek jako Karlův most, Staroměstské náměstí, Nové Město a Václavské náměstí. Romantické ubytování v hotelu Neruda je tou nejlepší volbou, pokud hledáte ubytování v Praze.

Hotel a restaurace Koníče

Hotel,a,restaurace,Koníček,ubytování,Uherské,Hrad – Hotel a restaurace Koníček se nachází v klidné části královského města Uherské Hradiště, v bohatém kraji na březích řeky Moravy, lemovaném od západu pohořím Chřiby a od východu Bílými Karpaty. Mařatice je místo s bohatou vinařskou tradicí s malebnými uličkami s barokními měšťanskými sklepy, které jako stuha lemují vinohrady.

Načítání trvalo 0.4468 sekund.