+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel ILF ubytování Praha

Klíčová slova: Hotel,ILF,ubytování,Praha,4-Michle,Praha,4-Michle

E-mail: Hotel-Praha-Ilf@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 4. kv?tna 2010

Popis: Hotel Ilf se nachází na výhodné pozici v klidné části Prahy 4, poblíž dálnice D1. Kousek od hotelu Ilf se nachaází stanice metra Budějovická, díky které hosté budou během pár minut na v centru Prahy.Hotel Ilf hostům nabízí ubytování s celkovou kapacitou 326 lůžek. Hoteé hotelu Ilf mají možnost se ubytovat v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových pokojích a v suitech. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, SAT TV a telefon s přímou provolbou. Polovina pokojů je zařízena pro studijní účely lékařské klientely. Hotel Ilf nabízí i několik pokojů speciálně upravených pro handicapované hosty. Hotelová restaurace hotelu Ilf nabízí hostům vybrané speciality z české i mezinárodní kuchyně. Restaurace je pravým místem pro pracovní oběd i romantickou večeři. Dále je možné si restauraci pronajmout na nejrůznější soukromé nebo firemní akce.V hotelu Ilf se nachází moderní a stylová kavárna. I v kavárně je zde možnost pronájmu či pořádání akcí, rautů, banketů, svatebních hosti. Kavárna s kapacitou 70 osob, přilehlým Lobby barem a letní zahrádkou je otevřena non-stop.

Web: www.ilf.ubytovani-hotel-praha.eu/Praha-4.htm

Další související informace

Hotel Michle ubytování Praha 4-Michle

Hotel,Michle,ubytování,Praha,4-Michle,Praha,4-Mich – Hotel Michle poskytuje hostům k ubytování 31 moderně zařízených pokojů. Pokoje jsou rozdělěny na jednolůžkové a dvoulůžkové. Ve vybavení se nachází sociální zařízení v podobě sprchového koutu a toalety, dále telvizor.

Hotel Constans ubytování

Hotel,Constans,ubytování,Praha,1-Malá,Strana,Prah – Hotel Constans se nachází v oblasti Malé Strany pod Pražským Hradem, přímo v centru historické Prahy. Každý z hostů jistě ocení výhled na celou Malou Stranu, kostel sv. Mikuláše, Schwarzenberský palác nevyjímaje.

Hotel Assenzio Prague uby

Hotel,Assenzio,Prague,ubytování,Praha,2,ubytovani – Vítejte v hotelu Assenzio Prague - Luxusní hotel po pečlivém restaurování paláce z XIX století, provedeném odborníky architekty, se snahou zachovat původní vnější část konstrukce v souladu s tradičním pražským architektonickým stylem.

Načítání trvalo 0.0585 sekund.