+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel ILF ubytování Praha

Klíčová slova: Hotel,ILF,ubytování,Praha,4-Michle,Praha,4-Michle

E-mail: Hotel-Praha-Ilf@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 4. kv?tna 2010

Popis: Hotel Ilf se nachází na výhodné pozici v klidné části Prahy 4, poblíž dálnice D1. Kousek od hotelu Ilf se nachaází stanice metra Budějovická, díky které hosté budou během pár minut na v centru Prahy.Hotel Ilf hostům nabízí ubytování s celkovou kapacitou 326 lůžek. Hoteé hotelu Ilf mají možnost se ubytovat v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových pokojích a v suitech. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, SAT TV a telefon s přímou provolbou. Polovina pokojů je zařízena pro studijní účely lékařské klientely. Hotel Ilf nabízí i několik pokojů speciálně upravených pro handicapované hosty. Hotelová restaurace hotelu Ilf nabízí hostům vybrané speciality z české i mezinárodní kuchyně. Restaurace je pravým místem pro pracovní oběd i romantickou večeři. Dále je možné si restauraci pronajmout na nejrůznější soukromé nebo firemní akce.V hotelu Ilf se nachází moderní a stylová kavárna. I v kavárně je zde možnost pronájmu či pořádání akcí, rautů, banketů, svatebních hosti. Kavárna s kapacitou 70 osob, přilehlým Lobby barem a letní zahrádkou je otevřena non-stop.

Web: www.ilf.ubytovani-hotel-praha.eu/Praha-4.htm

Další související informace

Hotel Royal Plaza ubytová

Hotel,Royal,Plaza,ubytování,Praha,2-Vinohrady,Pra – ROYAL PLAZA hotel je nově zrekonstruovaný hotel v centru Prahy - 101 m od Václavského náměstí a 100 m od Královských Vinohrad. Výhodou hotelu je jeho poloha, poblíž hotelu se nachází vše, co host potřebuje. každý si může vybrat, co ho v Praze zajímá a vše má na dosah.

Hotel Starý Pivovar ubyto

Hotel,Starý,Pivovar,ubytování,Praha,5-Motol,Praha – Ubytovací kapacita hotelu Starý Pivovar v Praze je 130 osob, v celkem 40 pokojích, z nichž jsou některé dokonce zdobené mozaikami z původního kamenného zdiva. Hotel Starý Pivovar ve městě Praha je řešen bezbariérově a součástí hotelu je 1 pokoj

Načítání trvalo 0.3527 sekund.