+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Imos ubytování Prah

Klíčová slova: Hotel,Imos,ubytování,Praha,9,-,Čakovice,Praha,9,-

E-mail: Hotel-Praha-Imos@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 11. listopadu 2010

Popis: Ubytovat se můžete celkem ve 33 dvoulůžkových pokojích a 6 apartmánech. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. Jsou vybaveny sprchou a WC, televizorem se satelitním příjmem a telefonem. Celková kapacita hotelu je 89 lůžek.

Web: www.hotel-imos-praha-9.rs-ubytovani.eu/

Další související informace

Hotel Forrest ubytování Praha 7

Hotel,Forrest,ubytování,Praha,7,ubytovani – Komfortní hotel Forrest nabízí převážně dvoulůžkové pokoje, nechybí pokoj pro tělesně postižené ani velký apartmán vhodný pro rodiny s dětmi. Každý z hotelových pokojů je věnován některému ze slavných.

Hotel Colloseum - Černý Koníček ubytování Praha 2

Hotel,Colloseum,-,Černý,Koníček,ubytování,Praha,2, – Hotel Colloseum - Černý Koníček nabízí velmi příjemné ubytování ve 30 pokojích s WC a sprchovým koutem, TV se satelitním programem a telefonem s přímou volbou. Hotelová restaurace s širokou nabídkou výborné kuchyně jistě přispěje ke spokojenosti Vašeho pobytu.

Hotel Absolutum ubytování

Hotel,Absolutum,ubytování,Praha,7,ubytovani – Hotel Absolutum je zabezpečen bezpečnostním a kamerovým on-line systémem napojeným 24 hodin denně na bezpečnostní agenturu. Všechny pokoje jsou vybaveny trezorem, požárním čidlem, požárními dveřmi a kobercem s profi požárním atestem.

Načítání trvalo 0.0547 sekund.