+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Imos ubytování Prah

Klíčová slova: Hotel,Imos,ubytování,Praha,9,-,Čakovice,Praha,9,-

E-mail: Hotel-Praha-Imos@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 11. listopadu 2010

Popis: Ubytovat se můžete celkem ve 33 dvoulůžkových pokojích a 6 apartmánech. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. Jsou vybaveny sprchou a WC, televizorem se satelitním příjmem a telefonem. Celková kapacita hotelu je 89 lůžek.

Web: www.hotel-imos-praha-9.rs-ubytovani.eu/

Další související informace

Penzion Hana ubytování Pr

Penzion,Hana,ubytování,Praha,9,-,Běchovice,Praha, – Penzión Hana se nachází na východním okraji Prahy, v poklidné oblasti, v městské části Běchovice. V okolí je pěkná příroda, která vybízí k procházkám, a relaxování.Penzion hostům nabízí ubytování v celkem třech pokojích. Z toho dva pokoje jsou dvoulůžkové a jeden jednolůžkový.

Hotel VISTA ubytování Ost

Hotel,VISTA,ubytování,Ostrava,-,Zábřeh,Ostrava,-, – Ubytování v Ostravě : Hotel VISTA je hotel tříhvězdičkového typu, který navazuje na svou dlouholetou tradici v oblasti ubytování a poskytování hotelových služeb. Výhodou hotelu je parkoviště s dostatečnou kapacitou parkovacích míst.Ubytovací kapacita je 165 lůžek v 84 pokojích z toho 3 jednolůžkové pokoje a 81 dvoulůžkových pokojů, které odpovídají všem moderním požadavkům. Ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích, s vlastním sociálním zařízením a LCD televizí a internetem zdarma.

Načítání trvalo 0.0655 sekund.