+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel IMOS

Klíčová slova: Hotel IMOS

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 27. listopadu 2010

Popis: Moderní, čistý hotel rodinného typu Imos se nachází nedaleko výstaviště PVA Letňany a nedaleko největšího obchodní centra v ČR s více než 300 obchody a prostory pro využití volného času (např. Multikino Palace Cinemas Letňany, fitness, krytá hokejová hala, plavecký bazén s tobogánem apod.). Hotel Imos poskytuje ubytování se snídaní v 39 pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, telefonem. Klienti mají v hotelové hale možnost využít připojení k internetu. Recepce zajišťuje drobný prodej občerstvení a základních hygienických potřeb. U Hotelu Imos je k dispozici prostorné parkoviště, které je pro ubytované hosty bez poplatku.

Web: imospraha.hotel.cz/

Další související informace

Hotel IMOS

Hotel IMOS – Hotel IMOS v jihomoravském okresním městě <a href="http://hotel.cz/breclav/" >Břeclav</a> nabízí řadu příležitostí pro poznávání krás tohoto kraje, ať už jde o tradiční folklórní oblast Podluží, o unikátní Lednicko-valtický areál, či o přírodu Biosférické rezervace UNESCO Pálava.<p> V hezkém prostředí nově vybudovaného hotelu IMOS čeká na návštěvníky pohodlí moderních dvoulůžkových a jednolůžkových pokojů, apartmá a pokoje pro tělesně postižené hosty, s celkovou kapacitou 60 lůžek, z nichž každý je vybaven vlastní koupelnou s WC, televizí a telefonem. Některé pokoje jsou vybaveny klimatizací a minibarem. Součástí hotelového vybavení je také sauna. Kromě vynikající kuchyně hotelové restaurace se mohou hosté pobavit také u sklenky dobrého moravského vína ve stylové klenbové vinárně za poslechu cimbálové muziky. Připraveny jsou u nás i prostory a vybavení pro firemní akce a školení.<p> Jedním z mnoha turistických lákadel je romantický zámeček Janohrad v meandrech řeky Dyje, ke kterému je možno přeplavit se na lodi z 200 m vzdáleného přístavu.

Pension Svoboda

Pension Svoboda, penzion, ubytovani – Penzion je umístěn v jedné z nejkrásnějších lokalit Krkonošského národního parku, s pěknou vyhlídkou do údolí a nabízí pěkné rodinné prostředí se stylovým nábytkem a domácí kuchyní v příjemném prostředí krkonošského stylu. Součástí stylového penzionu Svoboda je restaurace, kde se začíná den snídaní, která je bohatá a podává se formou švédského stolu. Nabízí se možnost dokoupení polopenze, která zahrnuje jednotné jídelní menu.

Penzion u Radnice

Penzion u Radnice, penzion, ubytovani – Penzion se nachází přímo na náměstí v historickém centru města Stříbra. Jedná se o 2.nejstarší budovu ve městě. Jsou pro Vás připraveny 1-4 lůžkové pokoje. Pokoje jsou vybaveny televizí a koupenou se sprchovým koutem a WC, apartmány navíc vybavenou kuchyňkou. Možnost parkování přímo za budovou na vlastním parkovišti pro 15 aut nebo před penzionem na městském parkovišti.

Načítání trvalo 0.0566 sekund.