+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel International ubyto

Klíčová slova: Hotel International ubytovanie Veľká Lomnica

E-mail: hotel-velka-lomnica-hotel-international@sk-ubytovani.com

Datum vloľení do katalogu: 27. kv?tna 2011

Popis: Hotel International ponúka pestrý jedálny lístok a obsluha sa riadne postará o Váš príjemný zážitok. Ponuka jedál a nápojov určite uspokojí aj tých najnáročnejších gurmánov. Lobby bar (kapacita 40 miest) ponúka príjemné posedenie pri krbe a pohodlie s výhľadom na scenériu Vysokých Tatier.

Web: hotel-international.sk-ubytovani.com/

Další související informace

Hotel - Ubytování - Tepli

hotel Teplice, ubytování Teplice – Tříhvězdičkový hotel Zlatý kříž v centru Teplic. Součástí je i příjemná restaurace s širokou nabídkou pokrmů. V letních teplých dnech se několika kroky lze přemístit i na krytou zahradní terasu, s níž sousedí prostory pro zaparkování Vašeho vozu, který tak máte neustále na očích. Celému venkovnímu prostoru restaurace vévodí obrovský v noci podsvícený kříž, který dává zahradě své osobité kouzlo.Pokud máte v plánu navštívit naši restauraci v hojnějším počtu, nebo jednoduše chcete mít jistotu, že vždy bude kam se posadit, můžete také využít telefonické rezervace.

Hotel LA PARK

Hotel LA PARK – Hotel La Park je svou polohou na klidném místě na kraji lesoparku ideální pro rekreační pobyty i firemní školení. V případě přemíry klidu dělí naše hosty od procházky po centru Prahy pouhých 28 km, návštěva nedalekého Kladna je otázkou 10 minut jízdy autem.

Jewel Hotel

Boutique hotel praha, design hotel praha, designov – Designový, butikový a trendy hotel Jewel (U Klenotníka) se nachází v historickém centru Prahy poblíž Staroměstského náměstí v Rytířské ulici. Hotel nabízí nadstandardní a designové ubytování pro náročnější klienty.

Načítání trvalo 0.0760 sekund.