+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel International

Klíčová slova: Hotel International

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 14. srpna 2010

Popis: Hotel má pre svojich návštevníkov pripravených 28 štýlovo zariadených dvojposteľových izieb a 1 apartmán.Profesionálne služby a atraktívne priestory vytvárajú ideálne podmienky na usporiadanie rôznych spoločenských podujatí, konferencií, seminárov a školení. Kapacita konferenčnej miestnosti pri kinosedení je 60 osôb, kapacita Indoor baru je pri kinosedení 35 osôb. Prenájom konferenčných priestorov zahŕňa projektor, premietacie plátno, flipchart, konferenčnú mapu pre každého účastníka. V prípade záujmu zabezpečíme ozvučenie. Pre hostí poskytujeme raňajky formou bufetových stolov, bezplatné pripojenie na internet, strážené parkovisko, neobmedzený vstup do relaxačného centra, kde sa nachádza vonkajší bazén, vnútorný bazén s protiprúdom a vírivou vaňou, parná, suchá a infra sauna a posilňovňa. Obed, večeru, či občerstvenie počas celého dňa si možno vybrať z bohatého jedálneho lístka buď formou menu alebo a lá carte. Hostia ubytovaní v hoteli International**** majú nárok na 30 % zľavu z aktuálnej ceny poplatku za golfovú hru „green fee“.

Web: hotel-international.hotely24.sk/

Další související informace

Hotel Gaudeamus

Hotel Gaudeamus – Hotel Gaudeamus je ideálním místem pro konání rodinné nebo individuální rekreace. Hotel Gaudeamus je turistickým hotelem vhodným k celoroční rekreaci. Naši hosté mohou využít bezdrátového připojení k internetu, za poplatek 100 Kč je k dispozici sauna.

Hotel Savannah ve Znojmě

Hotel Savannah,ubytování ve – Hotel Savannah je nově vybudovaný objekt v Hatích u Znojma, který skrývá exkluzivní interiér ve stylu Art deco.Hotel Savannah ve Znojmě poskytuje k ubytování 70 komfortních pokojů a 6 apartmánů. Pokoje kategorie Komfort i Executive disponují překrásnou koupelnou, klimatizací, LCD televizí se satelitním příjmem, připojením k internetu, telefonem a minibarem. To nejlepší na Vás čeká v hotelové restauraci s kapacitou 80 míst, která poskytne nezapomenutelné gurmánské zážitky i velmi náročným hostům.V příjemném lobby baru čeká množství kávových specialit, čajů a koktejlů. V oddychové a relaxační centrum ČAS jsou sportovní haly se speciálním povrchem, které lze využít pro tenis, fotbal, volejbal, nohejbal a je zde i sauna, bazén, solárium a kavárna.

Hotel RUSTIKAL v Horní Cerekvi

Hotel RUSTIKAL,ubytování v Horní – Hotel Rustikal se nachází v Horní Cerekvi přibližně v polovině cesty mezi Prahou a Brnem, na kraji městečka. Hotel poskytuje ubytování v elegantně a stylově zařízených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s možností přistýlek. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením vanou nebo sprchou, vysoušečem vlasů, minibarem, telefonem, televizí se satelitním příjmem. Hotel nabízí stravování ve stylové restauraci a baru.V sálech hotelu Rustikal je možné pořádat školení a semináře.Hotel nabízí v okolí možnost rybolovu, možnost lovu divoké zvěře, večery s živou hudbou, opékání selat, grilování, možnost uspořádání svatebních hostin, večírků .V areálu hotelu se nachází hlídané parkoviště .

Načítání trvalo 1.9528 sekund.