+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel International

Klíčová slova: Hotel International

E-mail: petr.milan2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 14. srpna 2010

Popis: Hotel má pre svojich návštevníkov pripravených 28 štýlovo zariadených dvojposteľových izieb a 1 apartmán.Profesionálne služby a atraktívne priestory vytvárajú ideálne podmienky na usporiadanie rôznych spoločenských podujatí, konferencií, seminárov a školení. Kapacita konferenčnej miestnosti pri kinosedení je 60 osôb, kapacita Indoor baru je pri kinosedení 35 osôb. Prenájom konferenčných priestorov zahŕňa projektor, premietacie plátno, flipchart, konferenčnú mapu pre každého účastníka. V prípade záujmu zabezpečíme ozvučenie. Pre hostí poskytujeme raňajky formou bufetových stolov, bezplatné pripojenie na internet, strážené parkovisko, neobmedzený vstup do relaxačného centra, kde sa nachádza vonkajší bazén, vnútorný bazén s protiprúdom a vírivou vaňou, parná, suchá a infra sauna a posilňovňa. Obed, večeru, či občerstvenie počas celého dňa si možno vybrať z bohatého jedálneho lístka buď formou menu alebo a lá carte. Hostia ubytovaní v hoteli International**** majú nárok na 30 % zľavu z aktuálnej ceny poplatku za golfovú hru „green fee“.

Web: hotel-international.hotely24.sk/

Další související informace

Katalog webů Beck

beck, beck reisen, beck international – Katalog webů Beck má za úkol přehledně informovat návštěvníky, jaké weby existují o společnostech Beck International a Beck Reisen. Weby jsou řazeny dle zaměření a klíčových slov. Katalog webů Beck má za úkol přehledně informovat návštěvníky, jaké weby existují o společnostech Beck International a Beck Reisen. Weby jsou řazeny dle zaměření a klíčových slov.

Amenity Zlín

hotel, Wellnes hotel, hotel Amenity, relaxační – Relaxační komplex hotel Amenity wellness ve Zlíně nabízí ubytování v samém centru krajského města. K ubytování slouží sedm plně vybavených 2lůžkových pokojů nebo rodinný pokoj se dvěmi ložnicemi. V každém pokoji se nachází minibar, tv, satelit, připojení na internet, trezor, telefon. Zlínské okolí se může pochlubit řadou cenných přírodních lokalit, jako jsou přírodní parky Chřiby, Želechovické paseky nebo Hostýnské vrchy. Opomenout nelze ani zoologickou zahradu ve Zlíně.

Hotel Macocha v Blansku

Hotel Macocha,ubytování v – Hotel se nachází 1 km od centra města Blansko na příjezdu od Brna. K ubytování v hotelu jsou dostupné jednolůžkové, dvoulůžkové a čtyřlůžkové pokoje. Pro skupiny 4-6 osob je k dipozici apartmán. Ve vybavení hotelu Macocha u každého pokoje najdete vlastní sociální zařízení, televizi se satelitním příjmem a plně vybavený kuchyňský kout s lednicí.V hotelu Macocha v Blansku se podávají pouze snídaně, ale vzhledem k tomu, že na každém z pokojů se nachází plně vybavená kuchyně, předpokládá se, že ostatní stravování si zajistí hosté sami. Pokud přece jen dáváte přednost hotové stravě, necelé 3 km se nachází město Blansko, kde o restaurace a stravovací zařízení není nouze.Pro hosty je k dispozici uzamčené hotelové parkoviště.

Načítání trvalo 1.5708 sekund.