+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel JEZERKA

Klíčová slova: Hotel JEZERKA

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 17. z??? 2010

Popis: Toto moderní vybavené ubytovací zařízení s kapacitou 150 lůžek v 50 pokojích a 7 apartmánech nabízí kompletní sortiment služeb a veškeré zázemí jak pro konání výstav, kongresů a vzdělávacích programů, tak pro zábavu a rodinnou rekreaci. Komu nevoní koupání ve vodní nádži Seč, může využít pohodlí hotelových bazénů (pro hotelové hosty je vstup zdarma). Prohřát se můžete v naší hotelové sauně nebo na soláriu, pro sportovně založené jedince máme k dispozici 2 squashové kurty, fitness, nebo stoly na stolní tenis. Pod dohledem zkušeného instruktora můžete zkusit zdolat umělou horolezeckou stěnu.

Web: jezerka.hotel.cz/

Další související informace

hotel PALACE

hotel PALACE – Hotel Palace je zrekonstruovaný hotel, který je obklopen krásnou podtatranskou přírodou, přímo v centru Nového Smokovce. Hotel je zaměřen zejména na odpočinek a relax hostů, kongresové služby a v zimní sezoně lyžování. V komplexu mohou hosté využívat bazén, rikočet a různé lázeňské procedury. Součástí objektu je recepce, směnárna, výtah, restaurace, kavárna, denní bar, zimní zahrada, místnost na společenské a karetní hry, prodej suvenýrů.

Hotel Ludmila v Mělníku

Hotel Ludmila,Mělník,ubytování,ubytovani, – Hotelu Ludmila tvoří až 156 lůžek v 70 pokojích kategotrie standard, business, suite a apartmá s vlastní vířivou vanou.Ve veřejných prostorách je k dispozici zdarma wi-fi.Celkem novou atrakcí je stylová hospůdka.Čtyři konferenční prostory + 2 restaurace s technickým vybavením nabízejí celkovou kongresovou kapacitu až 400 míst.

Načítání trvalo 0.0525 sekund.