+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel JEZERKA

Klíčová slova: Hotel JEZERKA

E-mail: milan.petr2@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 17. z??? 2010

Popis: Toto moderní vybavené ubytovací zařízení s kapacitou 150 lůžek v 50 pokojích a 7 apartmánech nabízí kompletní sortiment služeb a veškeré zázemí jak pro konání výstav, kongresů a vzdělávacích programů, tak pro zábavu a rodinnou rekreaci. Komu nevoní koupání ve vodní nádži Seč, může využít pohodlí hotelových bazénů (pro hotelové hosty je vstup zdarma). Prohřát se můžete v naší hotelové sauně nebo na soláriu, pro sportovně založené jedince máme k dispozici 2 squashové kurty, fitness, nebo stoly na stolní tenis. Pod dohledem zkušeného instruktora můžete zkusit zdolat umělou horolezeckou stěnu.

Web: jezerka.hotel.cz/

Další související informace

Hotel Apartment Hluboká

Hotel Apartment Hluboká – Uprostřed malebné krajiny Jižních Čech, v centru zámeckého městečka Hluboká nad Vltavou se nachází Hotel Apartment Hluboká. Pro svůj pobyt v Hluboké nad Vltavou si můžete vybrat z 10 prostorných apartmánů, které byly navrženy tak, aby našim hostům poskytovali maximální pohodlí.

Hotel PALACKÝ v Karlových Varech

Hotel PALACKÝ,ubytování v Karlových – Hotel Palacký (původně dům Červené srdce) se nachází v centru lázeňské zóny na věhlasné Staré Louce a stojí na svém místě na levém břehu říčky Teplé.Pro naše hosty máme připravené pohodlné ubytování v šestnácti dvoulůžkových a čtyřech jednolůžkových pokojích s možností přistýlky, k pobytu však nabízíme také jeden prostorný rodinný pokoj, popřípadě apartmán pro čtyři osoby. Hotelová budova je vybavena moderním výtahem, samozřejmostí je bezplatné ViFi připojení k internetu, stejně jako nekuřácké prostředí. Hosté si s sebou mohou přivézt a za nevelký poplatek mít na svém pokoji menší domácí zvířata. Hotel disponuje několika vlastními parkovacími místy, což není v lázeňské zóně běžné.

Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem v Ústí nad Labem

Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem,ubytování v – Clarion Congress hotel v Ústí nad Labem je čtyřhvězdičkový moderní byznys hotel ležící přímo v centru města, V hotelu na Vás čeká 80 přepychově zařízených pokojů a 3 junior suites. Na klimatizovaných pokojích naleznete vlastní sociální zařízení, televizi se satelitním příjmem, minibar, trezor, žehlící set a telefon s přímou volbou. Samozřejmostí je bezdrátové připojení k internetu. Gastronomickým pilířem hotelu je restaurace Benada. Koncept restaurace je založen na dobrém jídle za dostupné ceny, v příjemném a elegantním prostředí.

Načítání trvalo 1.6900 sekund.