+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel Jítrava ubytování R

Klíčová slova: Hotel,Jítrava,ubytování,Rynoltice,Jitrava,ubytova

E-mail: Hotel-Rynoltice-Jitrava@cz-hotel.eu

Datum vloľení do katalogu: 8. ?nora 2011

Popis: Rodinný Apartmán - Hotel Jítrava je jedinečný svou polohou, výhledem a dostupností k několika skvělým golfovým hřištím, cyklistickým a turistickým stezkám. Vyjímečný je i svou nabídkou, která převyšuje standardy zdejšího regionu. Pokoje jsou vybaveny klimatizací a každý zaujme svým osobitým stylem a designem.

Web: www.hotel-jitrava-rynoltice.abc-ubytovani.eu/

Další související informace

Hotel Gallery hotel SIS u

Hotel,Gallery,hotel,SIS,ubytování,Praha,4,ubytova – Gallery hotel SIS je moderní 4-hvězdičkový hotel v Praze po rekonstrukci spojující moderní design s historickou atmosférou budovy nacházející se nedaleko centra města v Praze 4. Výborná je především dostupnost k Václavskému náměstí, od kterého Vás dělí jen 4 zastávky. Interiér Gallery hotelu SIS v Praze 4 je vyzdoben uměleckým sklem českých umělců.

Hotel na Mýtě ubytování H

Hotel,na,Mýtě,ubytování,Harrachov,na,Myte,ubytova – V hotelu jsou k dispozici prostorné dvoulůžkové pokoje, kde do každého lze umístit ještě další tři postele tak, že pokoje mohou sloužit jako tří až pětilůžkové. Každý pokoj má předsíň, hlavní místnost a vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem.

Načítání trvalo 0.0565 sekund.