+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel K. H. Mácha

Klíčová slova: ubytování Máchovo jezero

E-mail: hotelkarelhynekmacha@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. b?ezna 2010

Popis: Hotelové ubytování ve Starých Splavech - Máchovo jezero. Kapacita 40+5 lůžek. Prostředí je vhodné pro rodinné dovolené, ozdravné pobyty, školy v přírodě. K dispozici je restaurace, taneční sál, zastřešená terasa. Vhodné pro svatby, školení, semináře.

Web: www.karelhynekmacha.cz

Další související informace

Ubytování Máchovo jezero

ubytování máchovo jezero – Rekreační středisko Elite nabízí ubytování ve čtyřlůžkových chatkách v lokalitě Máchovo jezero. Chatky se nacházejí v prostředí borového lesa. Místo vhodné pro rodinnou dovolenou, školní výlety, skupinové akce nebo jen pro víkendový odpočinek.

Pension Helena

Pension Helena, penzion, ubytovani – V našem rodinném pensionu Helena nabízíme ubytování v 8 dvoulůžkových a 2 jednolůžkových pokojích. U některých je možnost přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a toaletou. Střed města - Václavské náměstí - je 4 stanice metrem, "trasou C" k dosažení za 8 minut. V přízemí našeho pensionu Helena je malá útulná kavárna s kapacitou 16 míst, zde se podávají snídaně. Nabízíme možnost okružních jízd Prahou a prohlídku hradů a zámků mimo Prahu.

Penzion Borovnice v Jimramově

penzion, ubytování, penzion Borovnice, ubytování – Penzion Borovnice *** se nachází v krásném prostředí Českomoravské vrchoviny v obci Borovnice u řeky Svratky (7 km od města Polička). Oblast je vhodná pro rybaření, pěší i cykloturistiku, zimní sporty (běžecké i sjezdové lyžování) a houbaření. Je možno si objednat jízdu na koni - i pro začátečníky (v blízké obci). V penzionu jsou nově zrekonstruované dvoulůžkové až šestilůžkové (2+4+4+4+6 lůžek) pokoje s vlastním sociálním zařízením. Restaurace, možnost posezení na dvoře u grilu. V odděleném sále s kapacitou 40 osob v prostorách penzionu lze pořádat nejrůznější školení, firemní a společenské akce.

Načítání trvalo 0.0927 sekund.