+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hotel K. H. Mácha

Klíčová slova: ubytování Máchovo jezero

E-mail: hotelkarelhynekmacha@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. b?ezna 2010

Popis: Hotelové ubytování ve Starých Splavech - Máchovo jezero. Kapacita 40+5 lůžek. Prostředí je vhodné pro rodinné dovolené, ozdravné pobyty, školy v přírodě. K dispozici je restaurace, taneční sál, zastřešená terasa. Vhodné pro svatby, školení, semináře.

Web: www.karelhynekmacha.cz

Další související informace

Máchovo jezero ubytování

Máchovo jezero, ubytování u Máchova jezera – Máchovo jezero - Ubytování. Nový server nejen o oubytování v okolí Máchvova jezera.. Kompletní přehled ubytovacích kapacit, restaurací, barů, sportovišť a volnočasových zařízení. Spoustu nápadů na pěší, nebo cyklistické výlety..

Penzion Grácie

Penzion Grácie, penzion, ubytovani – Našim návštěvníkům penzion nabízí ubytování s kapacitou 19 lůžek. K dispozici jsou pokoje dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové. Součástí každého pokoje je vlastní koupelna a WC. Všechny pokoje jsou vybaveny televizí. Součástí penzionu je stylová kavárna s nabídkou lahodné kávy, či osvěžujících chlazených nápojů. Okolí penzionu přímo vybízí k výletům a sportovním aktivitám. K dispozici je hustá síť značených cyklotras v CHKO Třeboňsko. Oblíbenou činností v regionu je rybolov, možná je i účast na výlovech a spoustě dalších aktivit.

Hotel N ve Znojmě

hotel, ubytování, hotel N, ubytování ve Znojmě, – Hotel N se nachází v Příměticích mimo rušné centrum zahlcené automobily, avšak od historické části Znojma je pouze 10 minut běžnou chůzí. Od česko-rakouského hraničního přechodu Hatě je pak vzdálen 15 kilometrů. Velkou předností hotelu N je jeho přímé propojení s unikátním Křížovým sklepem z poloviny 18. století. Tento sklep se řadí k největším křížovým sklepům na světě. Kromě tohoto unikátu nabízí Přímětice ještě jednu nebývalou podívanou. Na místní faře sestrojil v roce 1754 farář a badatel Prokop Diviš svůj bleskosvod - předchůdce dnešního hromosvodu. Jeho věrná kopie je stále vyhledávanou turistickou atrakcí.

Načítání trvalo 0.0718 sekund.